Skórujte s Kauflandem a vyhrajte iPad mini!

6. ledna 2020, 0:05

Redakce eSports.cz

Hokej má v České republice více než stoletou tradici a patří k divácky nejatraktivnějším sportovním odvětvím. Považujeme jej za svůj nejoblíbenější národní sport a dlouhodobě patříme mezi světové hokejové velmoci. Za tímto skvělým úspěchem stojí nejen vynikající výkony sportovců, ale především i podpora fanoušků a také firem, které hokeji pomáhají udržet pozici národního sportu a zajistit jeho další rozvoj. Jednou z nich je i společnost Kaufland.

Týden hokeje 2021

Ta se jako jednička mezi obchodními řetězci v České republice rozhodla podpořit jedničku mezi českými sporty a nedávno se stala dlouhodobým partnerem českého hokeje. Nově tak podporuje nejen českou hokejovou reprezentaci a Tipsport extraligu ledního hokeje, ale také například Mistrovství světa juniorů v Třinci a Ostravě, Síň slávy českého hokeje, projekt pro děti a mládež „Pojď hrát hokej“, Univerzitní ligu nebo ženský hokej či soutěž Zlatá hokejka. Že se jedná o partnerství silné a výjimečné, dosvědčuje také ambasador Kauflandu v rámci této spolupráce, kterým se stala hvězda z největších – Jaromír Jágr.

Kaufland pomáhá skórovat českému hokeji. Pomozte nyní vy zaskórovat Kauflandu. Jak? Podpořte Kaufland v hlasování o obchodníka roku 2019! Navštivte do 12. ledna 2020 webové stránky www.obchodnik-roku.cz, vyberte své favority a odpovězte na soutěžní otázku. Organizátor soutěže vás pak zařadí do hry o 10 tabletů iPad mini. Děkujeme za podporu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz