Skuhravý a Marosz nadávali rozhodčím, od disciplinárky dostali pokuty

Foto: Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Nadávali rozhodčím, musejí pykat. Václav Skuhravý (na snímku) a Rostislav Marosz dostali od disciplinární komise pokuty za prohřešky v nedávných utkáních Tipsport extraligy. Hokej.cz o tom informoval Zdeněk Zikmund, mluvčí Českého hokeje.

Partneři Českého hokeje

Karlovarský kapitán Václav Skuhravý zaplatí pět tisíc korun, disciplinární komise mu vyměřila postih za prohřešek z utkání na ledě Liberce. Zkušený bojovník v průběhu zápasu inkasoval desetiminutový trest za nesportovní chování.

„Po signalizovaném oboustranném vyloučení z hráčské lavice nepřípustně slovně napadal rozhodčí a ve svém jednání pokračoval i po odjezdu na trestnou lavici," uvádí předseda disciplinárky Viktor Ujčík v tiskové zprávě.

Výše finanční pokuty byla podle jeho vyjádření stanovena i s ohledem na to, že Václav Skuhravý byl v uplynulých dvou letech za podobné jednání už čtyřikrát disciplinárně trestán.

Pokutu zaplatí také Rostislav Marosz, vítkovický útočník musí uhradit pět tisíc korun za incident ze stejného hracího dne, tedy 15. prosince. V derby na ledě Zlína neudržel Marosz nervy, po uloženém dvouminutovém trestu verbálně napadal rozhodčí, za což od nich následně inkasoval trest na 10 minut.

„I v tomto případě přihlédl předseda disciplinární komise k tomu, že hráč Rostislav Marosz byl v uplynulých dvou letech za tento přestupek potrestán napomenutím," cituje tisková zpráva z rozhodnutí.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz