Skvělá posila pro nováčka! Střelec Nouza mění Prostějov za Vrchlabí

Foto: hcvrchlabi.cz

Zkušený útočník Tomáš Nouza po konci v Prostějově pokračuje v Chance lize, na spolupráci se dohodl s nováčkem z Vrchlabí. Klub o příchodu první posily informoval na svých webových stránkách.

Chance liga na Hokejka TV

Po uplynulém ročníku, v němž se Jestřábi navzdory velkým očekáváním neprobojovali do play off a nakonec obsadili až dvanáctou příčku, měl přitom v hlavě i myšlenky na konec kariéry.

„Chvilku po sezoně jsem přemýšlel, jestli ještě budu pokračovat dál, nebo ne. Ale pak jsem si řekl, že takhle kariéru skončit nechci,“ líčil nedávno Tomáš Nouza v rozhovoru pro Hokej.cz.

Zkušený útočník si plácl s vedením Vrchlabí, kde už v minulosti působil. V sezonách 2008/09 a 2010/11 zapsal za Stadion celkem jedenáct startů, teď se po dlouhých letech do klubu vrací.

„Vzpomínám na to samozřejmě rád. První, co se mi vybaví, jsou výborní fanoušci a perfektní kulisa při domácích zápasech,“ pokyvuje Nouza, který už se nyní stihl také projít po městě.

„Musím říct, že jsem cítil jisté deja vu. Moc se toho tady asi nezměnilo (usmívá se). Pamatuju, že se nám tenkrát výsledkově dařilo, už teď se těším na novou výzvu,“ dodává odhodlaně.

37letý útočník je pro Vrchlabí parádní posilou, stále platí za střelce a produktivního útočníka. V uplynulém ročníku pomohl Jestřábům 50 body (26+24) a byl 59. nejlepším hráčem v soutěži.

Nouza hokejově vyrůstal v rodném Písku, ale nejúspěšnější časy prožil v Mladé Boleslavi, kde zapsal drtivou většinu ze svých 190 extraligových startů (31+36). V klubu strávil deset sezon.

O patro níž má na kontě úctyhodných 868 startů a 731 bodů za 362 gólů a 369 asistencí. Kromě Písku, Mladé Boleslavi, Vrchlabí a Prostějova hrál první ligu tři roky i v Českých Budějovicích.

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz