Skvělá zpráva pro Litvínov! Pojistil si svého krále střelců i produktivity

Foto: hcverva.cz

Litvínovské vedení si pojistilo služby střelce Richarda Jarůška, který se s klubem domluvil na nové roční smlouvě. Chemici o tom informovali v tiskové zprávě.

partneři českého hokeje

„Je to rozdílový hráč v nejlepších letech a jsme rádi, že u nás v klubu bude pokračovat i v další sezoně,“ těší generálního ředitele severočeského klubu Pavla Hynka.

Richard Jarůšek přišel k chemikům před začátkem uplynulé sezony 2019/20 a hned se stal velkým tahounem mužstva, jemuž výrazně pomohl k udržení extraligy.

Vytáhlý útočník odehrál všech 52 utkání základní části, zaskvěl se 38 body a 22 trefami, což z něj dělalo nejproduktivnějšího hráče a nejlepšího střelce celého týmu.

28letý Jarůšek je v extralize už známým jménem. Na kontě má rovných 300 startů a 178 bodů (94+84), hrál i za Hradec Králové, Mladou Boleslav a Spartu Praha.

„Je to rozdílový hráč v nejlepších letech.“

Forvard s reprezentačními zkušenostmi se stal po Pospíšilovi, Ščotkovi, Kudlovi, Mahbodovi, Hüblovi a pěti mladících dalším hráčem, jenž s Vervou prodloužil.

Foto: hcverva.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz