Skvělá zpráva pro vlčí smečku. Plíhal pokračuje ve druhé lize

Foto: Anton Martinec, hvrchlabi.cz

Zkušený útočník Tomáš Plíhal bude dál hájit barvy druholigového Jablonce nad Nisou, ve kterém působí jako kapitán, hrající trenér a sportovní manažer A-týmu. Klub o tom informoval na svém webu.

Fanshop národního týmu

„Tomáš je velkou osobností nejen na ledě, ale i v kabině. Pro naše mladé hráče je obrovskou inspirací a zároveň i školou být v jednom týmu s takovým hokejistou,“ pokyvuje generální manažer klubu David Bartel.

„Můžou vidět jeho nasazení v tréninku, přípravu na zápasy, přehled ve hře a čerpat z jeho zkušeností. Měli by si cenit každé rady a instrukcí, které od něj jako od hrajícího trenéra dostávají,“ dodává šéf klubu od Nisy.

Tomáš Plíhal přidá v Jablonci už čtvrtou sezonu. Zkušeností má skutečně na rozdávání, vždyť odehrál 93 zápasů NHL za San Jose, pět let strávil mezi finskou elitou, v extralize hrál dva roky za Třinec a vyzkoušel i EBEL.

„Na lidech jako je Tomáš chceme postavit budoucnost našeho klubu, samozřejmě úspěšnou budoucnost.“

Kromě role vůdce vlčí smečky se od loňského ročníku zapojuje rovněž do tamního vedení. „Na lidech jako je Tomáš chceme postavit budoucnost našeho klubu, samozřejmě úspěšnou budoucnost,“ líčí David Bartel.

Jako sportovní manažer A-týmu má Plíhal v kompetenci i složení hráčského kádru. „Aktuálně tak komunikuje s hráči a buduje pro nadcházející sezonu silný tým, se kterým by chtěl bojovat o nejvyšší příčky,“ hlásí Vlci.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz