Skvělý nástroj za skvělou cenu. Klubový informační systém používá už přes 300 sportovních klubů

10. března 22:35

Komerční sdělení

(KOMERČNÍ SDĚLENÍ) Hromady papíru a pyramidy šanonů? Na to zapomeňte! Současný svět s příchodem nových technologií přináší chytrá řešení. Klubový informační systém je ideálním nástrojem pro efektivní řízení a správu jakéhokoliv sportovního klubu.

Klubový informační systém (KIS) umožňuje kromě rychlé komunikace vedení klubu, trenérů s hráči i rodiči snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů i dalších klubových akcí. Díky propracovanému modulu pro platby a evidenci členských příspěvků včetně on-line propojení s bankou nabízí chytré řešení pro správu veškerých plateb.

KIS dokáže pohlídat platnost zdravotních prohlídek, jakýchkoliv smluv a disponuje účinným nástrojem pro správu GDPR a dalších souhlasů. Kromě jiného nabízí také přehlednou evidenci přestupů včetně jejich historie, individuální komunikaci napříč klubem či evidenci videí pro trénink, hodnocení zápasu i nástroje pro správu dokumentů. Dokáže zaznamenat i hodnocení výkonů hráčů včetně možné filtrace a přehledného srovnání.

Klubový informační systém je oproti jiným službám, které se v České republice používají, jasně nejpropracovanější a jeho velkou výhodou je i neustálý rozvoj. Vývojáři reflektují na individuální požadavky klubů, i díky nim tak vzniká řada dalších užitečných modulů či funkcí. Veškeré aktualizace navíc probíhají zdarma a jsou k dispozici všem klubům využívajícím Klubový informační systém. Hokejové kluby jistě ocení jeden z nejnovějších modulů, kterým je efektivní nástroj pro správu rozpisu ledové plochy či jiných sportovišť.

Není divu, že Klubovému informačnímu systému důvěřuje řada českých i zahraničních sportovních klubů, na KIS momentálně spoléhá více než 300 sportovních klubů, z toho 250 v České republice. V hokejovém prostředí se jedná o zdaleka nejpoužívanější systém v českém prostředí, ale spousta klubů používá KIS i ve fotbalu, basketbalu, hokejbalu, volejbalu, házené a dalších sportech.

„Na vývoji našeho systému jsme úzce spolupracovali s řadou odborníků z hokejového hnutí, za což bych jim rád poděkoval. Jmenovitě panu Jiřímu Bermannovi a jeho kolegům z klubu Bílí Tygři Liberec, Janu Fišerovi z Litoměřic a dalším lidem za jejich nápady a připomínky, díky nimž je KIS jasně nejužívanějším systémem v hokejovém prostředí,“ těší Davida Schlegela, jednatele firmy eSports.cz, která KIS vyvíjí.

Propojení se systémem svazu i klubovým webem za výhodnou cenu

KIS patří k nejnovějším produktů společnosti eSports.cz, která se specializuje na výrobu webových stránek a informačních systémů pro sportovní kluby, svazy a organizace. Firma eSports.cz vyvinula i naprostou většinu elektronických systémů, které v současné době využívá Český hokej (ČSLH).

Právě to nabízí další výraznou výhodu KISu oproti konkurenčním systémům – chytré propojení s informačním systémem ČSLH za výhodnou cenu a možnost propojení těchto dat (rozpis a výsledky utkání, statistiky hráčů všech kategorií a tabulky dospělých i mládežnických soutěží) s webovými stránkami klubu.

Kromě webové verze, která je plně responzivní, lze Klubový informační systém plnohodnotně ovládat také prostřednictvím aplikace pro chytré telefony ve verzi pro Android i iOS, hráči a jejich rodiče tak mají všechny potřebné informace vždy po ruce.

Klubový informační systém neustále vyvíjíme, zdokonalujeme a doplňujeme o nové a užitečné funkcionality. Nabídnout můžeme i jasně nejlevnější cenu na českém trhu. Když kterýkoliv klub přijde s nějakým nápadem, naprogramujeme ho zdarma za podmínky, že tato vychytávka bude k dispozici i všem ostatním klubům, které používají tento systém,“ vysvětluje David Schlegel.

Systém KIS se začal výrazně prosazovat i do dalších sportů a také na Slovensko. Kromě velkých sportů, jako jsou fotbal, florbal, volejbal, basketbal, atletika či házená, své zástupce mezi kluby, které používají KIS, mají také menší sporty jako rugby, baseball, pozemní hokej, korfbal, triatlon, karate či turistické oddíly. „Spolupracujeme i s celou řadou prvoligových a druholigových klubů ve fotbale a s předními basketbalovými a volejbalovými kluby v České republice,” dodává Schlegel.

Instalace systému stojí 9 900 Kč a měsíční poplatek za provoz základní webové verze činí 300 Kč bez ohledu na velikost členské základny. Více informací o KIS naleznete na webu systému či můžete přímo kontaktovat společnost eSports.cz na e-mailu firma@esports.cz.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz