Slavia hlásí další podpisy, pojistila si mladé reprezentanty

Foto: hc-slavia.cz

Pražská Slavia pokračuje ve skladbě kádru nadcházející sezonu Chance ligy. Vedení sešívaných se domluvilo na prodloužení spolupráce s mladými útočníky Jaroslavem Brožem a Robinem Všetečkou. Klub o tom informoval na svém webu.

partneři českého hokeje

Jaroslav Brož má za sebou povedený ročník. Ve 46 zápasech vstřelil čtyři branky a na dalších 16 jich nahrál. Vedle Slavie si získal také místo v širším kádru reprezentace do 20 let před domácím světovým šampionátem, má za sebou i Turnaj čtyř zemí ve Finsku.

V reprezentaci se objevil také druhý borec, jenž bude v pražském klubu působit také v následující sezoně. Útočník Robin Všetečka si s reprezentační devatenáctkou zahrál na World Junior A Challenge v Kanadě a nastoupil také v trojutkání proti Finsku. V Chance lize sehrál 36 duelů s bilancí čtyř branek a sedmi asistencí.

„Pro juniory bývá přechod do áčka těžký, oba ale loni dokázali využít svoji šanci a vybojovali si místo v týmu. Věříme, že se jim povede v nadcházející sezoně na jejich výkon navázat, udělají progres a ukážou ještě něco víc,” vysvětluje pro web Slavie sportovní manažer Pražanů Jiří Veber.

A co novou smlouvu ve Slavii říkají oba mladí dravci? „Na Slavii jsem odmalička a jsem rád, že můžu hrát za chlapy právě tady. Máme nový realizační tým, což bude zase nová zkušenost a naučím se nové věci. Těším se na to,” vykládá Všetečka. „Nebylo o čem přemýšlet. Slavia mi vychází ve všem vstříc a je jenom o mně, kolik prostoru na ledě si dokážu vybojovat,” doplňuje Brož.

Potvrzení hráči HC Slavia Praha pro příští ročník

Brankáři:
Roman Málek, Martin Michajlov.

Obránci:
Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Jan Novák, Dominik Valík.

Útočníci:
Jaroslav Brož, Jiří Doležal, Dávid Kohút, Filip Kuťák, Martin Ondráček, David Šteiner, Filip Vlček, Daniel Vrdlovec, Robin Všetečka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz