Slavia má nového spolumajitele. Bylo by krásné postoupit, hlásí

Foto: hc-slavia.cz

Tohle léto bylo pro Slavii plné skvělých zpráv. Tedy alespoň tak, jak je to v aktuální situaci vůbec možné. Dorazily zajímavé posily, mimo jiné Jaroslav Bednář. A teď Pražané přispěchali s další podstatnou novinkou.

Chance liga na Hokejka TV

Spolumajitelem klubu se totiž stává Jiří Vlasák, který od Stanislava Tichého odkoupil 10% podíl.

Tichý nadále zůstává většinovým vlastníkem Slavie. „Jirka je můj dlouholetý obchodní partner a kamarád, už od mého vstupu do slávistické organizace s ním zásadní věci okolo klubu konzultuji,” přiznává Tichý v rozhovoru pro hc-slavia.cz. „Jsem moc rád, že přijal mou nabídku a vstoupil do Slavie majetkově.”

„Bude pro nás velikým přínosem jak při strategických rozhodnutích, tak při shánění nových partnerů. V tom je ostatně aktivní už delší dobu," povídá Tichý.

„Bez ohledu na velikost našich podílů povedeme Slavii ruku v ruce společně jako rovnocenní partneři,” dodává Tichý, který koupil hokejovou Slavii loni touto dobou.

„Bude pro nás velikým přínosem jak při strategických rozhodnutích, tak při shánění nových partnerů."

Vlasák má k hokeji vztah – dokonce byl amatérským hráčem. „Standa je pro mě člověk s velkým charakterem. Jeho srdce je zárukou, že udělá pro Slavii nejvíc, co bude v jeho silách. A já se mu budu snažit pomoct zvednout Slavii opět o krůček výš," hlásí Vlasák na slávistickém webu. 

„Rád bych Standovi pomohl aktivně řešit situaci v klubu, ať už s ohledem na finance nebo budování zázemí klubu. Chtěl bych být součástí týmu lidí, který dnes na Slavii funguje podle mého bezvadně," nastínil Vlasák svoji roli.

„Bylo by krásné postoupit. Myslím, že Slavia by si to zasloužila."

A co vize? „Bylo by krásné postoupit. Myslím, že Slavia by si to zasloužila. Je tu výborný tým lidí, kteří vědí, co chtějí a proč to dělají," přeje si Vlasák po svém nástupu.

Uvědomuje si ale: „Situace není jednoduchá. Bude potřeba štěstí, zdraví, trpělivost, pokora, hodně práce a velká podpora fanoušků. A to i v dobách, kdy se třeba tolik nedaří, což se ve sportu stává. Tak si to letos pojďme užít a věřit, že se bude hrát a vyhrávat."

Aktuální kádr HC Slavia Praha

Brankáři: Roman Málek mladší, Martin Michajlov.

Obránci: Milan Antoš mladší, Jindřich Barák, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Ondřej Holý, Mikuláš Hovorka, Daniel Krejčí, Jan Novák, Michal Steinocher, Dominik Valík, Václav Veber.

Útočníci: Jaroslav Bednář, Jaroslav Brož, Jiří Doležal, Petr Kafka, Dávid Kohút, Daniel Kružík, Filip Kuťák, Martin Ondráček, Dominik Patočka, David Šteiner, Ondřej Tomek, Marek Tomica, Pavel Vaňous, Filip Vlček, Daniel Vrdlovec, Robin Všetečka.

Jiří Vlasák.

Jiří Vlasák. | Foto: hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz