Slavia mění vizuální identitu! Má nové logo i dresy

Foto: hc-slavia.cz

Několik týdnů Slavia na svých sociálních sítích promovala datum 6. srpna. Na tento den totiž slibovala velké překvapení. A je to tady!

Chance liga na Hokejka TV

Pražané mění své logo a pochopitelně i dresy. Změny souvisejí se 120. výročím od vzniku klubu.

„Inspirací bylo logo z nedávné minulosti, se kterým sešívaní dosáhli na první extraligové úspěchy, ovšem s cílem ještě víc se přiblížit tradiční slávistické značce," stojí v tiskové zprávě prvoligového klubu.

„Dominantním prvkem nové vizuální identity je hvězda, která se prolíná dlouhou slávistickou historií," informují Pražané.

Slávisté zároveň představili motto, s kterým půjdou do blížící se sezony: Hluboko kořeny, vysoko cíl.

„Vyjadřuje hrdost na bohatou minulost, na níž navazuje poctivá práce v současnosti, která, jak pevně věříme, povede ke splnění dlouhodobých vysokých cílů," doufají sešívaní.

Foto: hc-slavia.cz

Slávističtí fanoušci se mají v příštím ročníku opravdu na co/na koho těšit. Do Edenu totiž dorazily hodně zajímavé posily, v čele s Jaroslavem Bednářem, Markem Tomicou, Danielem Krejčím nebo Petrem Kafkou.

Pražané navíc našli nového spolumajitele Jiřího Vlasáka, který ve svém prvním rozhovoru řekl: „Bylo by krásné postoupit. Myslím, že Slavia by si to zasloužila. Je tu výborný tým lidí, kteří vědí, co chtějí a proč to dělají."

Slavia hraje od roku 2015 druhou nejvyšší soutěž. Předtím ale patřila k nejúspěšnějším týmům v republice: během let 2002 až 2013 získala dvakrát titul, k tomu brala tři stříbrné a dvě bronzové medaile.

„Logo se mi líbí moc. Když jsem začínal v áčku na Slavii, bylo podobné."

„Logo se mi líbí moc. Když jsem začínal v áčku na Slavii, bylo podobné. Doufám, že se v něm bude slávistům dařit," vzkazuje slavný odchovanec Roman Červenka.

„To logo je naprosto skvělé!" přidává se kapitán Jan Novák. A Jaroslav Bednář dodává: „Opravdu povedená práce. Gratuluju tomu, kdo to vymyslel. Vracíme se zpátky do původní Slavie."

Foto: hc-slavia.cz

Foto: hc-slavia.cz

Foto: hc-slavia.cz

Foto: hc-slavia.cz

Foto: hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz