Slovák Šišovský odmítl Košice a Slovan, zůstává v české extralize

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Slovenský útočník Peter Šišovský pokračuje ve Vítkovicích, které posílil letos krátce před uzávěrkou přestupů. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Už na konci sezony jsem věděl, že tady budu i další rok. Asi po čtyřech zápasech ve Vítkovicích jsem začal komunikovat s agentem, že je zájem ze strany klubu, abych pokračoval, a i já jsem byl jednoznačně nakloněný podpisu ve Vítkovicích,“ líčí 28letý hokejista.

„Vítkovice mi daly velice brzy jasný signál, že mě chtějí udržet, takže jsem nic jiného vlastně ani neřešil.“

Od svého příchodu stihl v ostravském klubu odehrát jen osm utkání, ve kterých se vítkovickým fanouškům ukázal v dobrém světle. Navázal na povedená představení z Detvy, zapsal šest bodů za jednu branku a pět nahrávek a také čtyři kladné body v bilanci +/-.

Vítkovicím kývl na pokračování, ačkoliv měl i další zajímavé nabídky. „Slovan a Košice projevily zájem, ale v té době už jsem byl rozhodnutý zůstat ve Vítkovicích, které mi daly velice brzy jasný signál, že mě chtějí udržet, takže jsem nic jiného vlastně ani neřešil.“

Zatím ale trénuje individuálně, omezení spojená s opatřeními proti šíření koronaviru jej zadržela na Slovensku. „Byl jsem nezávisle na současné situaci domluvený s trenérem, že určitý čas budu trénovat sám,“ hlásí Peter Šišovský, který už nakoukl i do reprezentace.

„Ale pokud se situace uvolní a zlepší, tak počítám, že bych se do dvou týdnů mohl přesunout do Ostravy a připojit se k týmu. Vše samozřejmě bude záviset na uvolnění opatření, jinak mám na Slovensku vše, co potřebuju,“ dodává rodák z Dubnice nad Váhom.

Aktuální kádr HC VÍTKOVICE RIDERA

Brankáři:
Miroslav Svoboda, Daniel Dolejš.

Obránci:
Robert Černý, Jesse Dudas, Patrik Koch, Lukáš Kovář, Jakub Kubeš, Jan Štencel, Peter Trška.

Útočníci:
Rastislav Dej, Jan Hruška, Zbyněk Irgl, Lukáš Krenželok, Tomáš Kubalík, Dominik Lakatoš, Alexandre Mallet, Josef Mikyska, Ondřej Roman, Jan Schleiss, Nicolas Werbik, Jan Bernovský, Josef Baláž, Martin Dočekal, Petr Fridrich, Peter Šišovský.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz