Slovan si po příchodu Trávníčka pojistil nejlepšího střelce týmu

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Útočník Jiří Severa pokračuje v prvoligovém Ústí nad Labem, s tamním vedením se dohodl na nové roční smlouvě. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Chance liga na Hokejka TV

„Když jsem dostal informaci od bývalého vedení, že Slovan asi soutěž nepřihlásí, bylo to pro mě velice těžké, protože jsem tady byl vždy spokojený. Měl jsem i jiné nabídky, ale jakmile mi zavolalo nové vedení, ani na minutu jsem neváhal,“ líčí Jiří Severa.

„Jsem velice rád, že se nakonec podařilo zachovat Chance ligu, protože si myslím, že do Ústí nad Labem první liga minimálně patří. Je to tradiční hokejový klub této soutěže,“ těší borce, kterého klub při prodloužení smlouvy představil jako dříče a srdcaře.

24letý útočník přišel na sever Čech před sezonou 2017/18 z druholigového Tábora, v klubu ho čeká už čtvrtá sezona v řadě. Ta uplynulá Severovi vyšla, patřil k oporám. Ve 45 zápasech zapsal 30 bodů a s 13 trefami byl dokonce nejlepším střelcem celého týmu.

Bývalý hráč Jihlavy, Třince, Frýdku-Místku, už zmíněného Tábora či Jindřichova Hradce odehrál v Ústí nad Labem celkem 120 utkání s bilancí 35+34. Teď přidá pod taktovkou Miroslava Macha další. „Na příští sezonu se už moc těším,“ přiznává vytáhlý forvard.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz