Slovensko má čtvrtou posilu z NHL

Foto: nhl.com

Slovensko zbrojí na domácí šampionát, který startuje v pátek 10. května. Z hráčů NHL už slíbili účast obránci Andrej Sekera s Christiánem Jarošem a útočník Tomáš Tatar.

NHL 20

A přiletí i Richard Pánik, kterému přitom v červnu skončí smlouva s Arizonou. V případě zranění by se mu jednání o novém kontraktu dost zkomplikovala, MS na Slovensku je ale pro něj očividně velkým lákadlem.

Podobně jako výše zmiňovaní hráči se k reprezentaci připojí po Velikonocích. „Pracuje se na jeho pojistce, v průběhu týdne by to mělo být hotové," potvrdil pro hokej.sk generální manažer Miroslav Šatan.

Osmadvacetiletý útočník byl letos šestým nejproduktivnějším hráčem Coyotes. Pánik dal v 75 zápasech čtrnáct gólů a u dalších devatenácti asistoval. Zaujal i výbornou hrou v oslabení. 

Ze zámoří přiletí také dvacetiletý mladíček Marián Studenič. Útočník, kterého draftovalo New Jersey, má za sebou sezonu na farmě v AHL. Za Binghamton nastoupil k 63 utkáním s bilancí 13+15.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz