Slovenský útočník Danielčak skončil v Havířově

Foto: Martin Antalec, hc-havirov.cz

Důrazný slovenský forvard Jozef Danielčak po prvním přípravném zápase opustil Havířov a hledá si nové angažmá. AZet o tom informoval na svém webu.

Chance liga na Hokejka TV

Danielčak přišel do Havířova loni z Považské Bystrice, která hraje na Slovensku druhou nejvyšší soutěž. Danielčak naskočil v Chance lize do 31 utkání, v nichž získal dva body za gól a asistenci.

Jeho role v havířovském týmu byla skromná – v průměru na ledě trávil jen sedm minut. Za úkol měl hrát jednoduše a otrávit hru soupeři. V šesti zápasech (2+1) potom pomohl druholigové Opavě.

Před letošní sezonou doufal, že by v Havířově mohl dostat víc prostoru, třeba i v přesilovkách... Teď se ale silový křídelník s AZetem loučí.

Kam povedou jeho další kroky, zatím není známo.

Dvaadvacetiletý a skoro metrák vážící Danielčak kdysi působil ve finské juniorce, dva roky strávil ve vítkovické mládeži a pak se vrátil na Slovensko, kde sbíral první zkušenosti mezi muži. Vystřídal Poprad, Prešov, Považskou Bystricu a Žilinu.

Vrátí se nyní do vlasti, nebo bude pokračovat v zahraničí?

Aktuální kádr AZ Heimstaden Havířov

Brankáři: Aleš Stezka, Matyáš Daňa, Marek Štipčák, Hugo Haas.

Obránci: Antonín Bořuta, Alex Rašner, Tomáš Dajčar, David Chroboček, Jaroslav Mrowiec, Ludvík Rutar, Vojtěch Ševěček, Dominik Ficek.

Útočníci: Martin Adamský, Lukáš Bednář, Dominik Cihlář, Jakub Doktor, Jan Dvořák, Jan Maruna, Ondřej Procházka, Filip Seman, Roman Szturc, Tomáš Rousek, Jiří Zdeněk, Dominik Sklenář.

Foto: Martin Pavlík, hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz