Smolný start posily Orlů: Němec se v přípravě zranil a je po operaci

Foto: hcorli.cz

Hokejisté Znojma se musejí delší dobu obejít bez zkušeného útočníka Vojtěcha Němce, posila Orlů během přípravy na novou sezonu utrpěla zranění kotníku.

Chance liga na Hokejka TV

„Vojta už je po operaci a nyní jej čeká rehabilitace. K týmu by se měl opět připojit v průběhu srpna během přípravy na ledě,“ informují Orli na svých webových stránkách.

34letý útočník strávil poslední dva ročníky v extraligové Plzni, kde se mu bodově dařilo. Ve 105 duelech včetně play off zaznamenal 66 bodů za 35 branek a 31 nahrávek.

Angažmá v Čechách však pro něj už bylo ubíjející, v hlavě měl návrat domů na jižní Moravu, ale také konec kariéry. Na druhou variantu naštěstí nedošlo, upsal se Znojmu.

Velký vliv na jeho rozhodnutí měl i útočník Tomáš Svoboda. Oba bydlí v Pohořelicích a dřív spolu hráli v jedné útočné formaci za Kometu, nyní touží spolupráci oprášit.

„Tehdy jsme spolu měli jednu z nejlepších sezon. Věřím, že i ve Znojmě budeme předvádět kvalitní hokej a fanoušci mě přijmou stejně dobře jako Tomáše,“ přeje si Němec.

Na první souhru se Svobodou si ale kvůli zranění kotníku bude muset počkat, do přípravy na ledě se s velkou pravděpodobností zapojí o něco později než zbytek mužstva.

Orli se po devíti letech v EBEL vracejí na česká kluziště. Aktuálně disponují licencí pro druhou ligu a nový soutěžní ročník by tak měli zahájit 19. září na ledě Kopřivnice.

Aktuální kádr Orlů Znojmo 2020/21

Brankáři:
Dominik Groh, Jan Pechek.

Obránci:
Roman Čermák, Adam Sedlák, Jakub Stehlík, Dominik Tejnor.

Útočníci:
Petr Beránek, Adam Havlík, Radim Matuš, Vojtěch Němec, Vladimír Oščádal, Martin Podešva, Tomáš Svoboda.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz