Sokolov zkouší hráče, na ledě jich má 39. S Baníkem trénuje i Reichel

Foto: Facebook HC Baník Sokolov

Nováček Chance ligy ze Sokolova si od pondělí zpříjemňuje suchou letní přípravu týdenním pobytem na ledě karlovarské Realistic Arény.

Nový fanshop

Týdenní příprava na ledě slouží také k vyzkoušení nových tváří. Reprezentační asistent trenéra Karel Mlejnek má k dispozici celkem 39 hráčů. Tři brankáře, Ondřeje Kuchaře, Jakuba Kašpara a Davida Feča, a 36 hokejistů do pole.

Foto: Facebook HC Baník Sokolov

Plejáda hráčů je vskutku široká. „Od mladých nadějných, kteří bojují o šanci zahrát si v Chance lize, přes zkušené borce z druhé ligy nebo hráče ze zámoří či jiných evropských soutěží,“ uvedl Baník na svých webových stránkách.

Sokolovský dres měl na sobě také Kristian Reichel, útočníkovi Manitoby z farmářské AHL bylo umožněno trénovat s mužstvem. „Ale bohužel v příští sezoně hájit dres Baníku nebude, bude pokračovat ve své kariéře za mořem.“

Foto: Facebook HC Baník Sokolov

A samozřejmě nechybí ani současný mistrovský tým, ze kterého se omluvili jen Tomáš Kvapil, Patrik Kadeřávek a Lubomír Kovařík. Po týdnu na ledě bude nováček pokračovat už v klasické přípravě na suchu, ta končí 28. června.

„Následovat bude volno s individuálním programem a znovu se s hráči setkáme 22. července. Pak budeme pracovat na suchu, týden v Sokolově, týden na soustředění na Božím Daru. Na led vyjedeme 4. srpna,“ líčí Mlejnek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz