Soukup zase pomůže Slovanu, Vágner s Mrňou se už vrátí do Vrchlabí

Foto: Anton Martinec, Facebook HC Vrchlabí

Hokejistům Ústí nad Labem pomůže v závěru nadstavbové části Chance ligy brankář Vrchlabí Jakub Soukup, podkrkonošský klub o tom informoval na své facebookové stránce.

partneři českého hokeje

Pětadvacetiletý gólman se vrátil do Slovanu už v úvodu února, kdy při prohře 2:4 dostal šanci v Kadani, ale v dalších dnech už zase strážil jen vrchlabskou branku. Teď se situace mění.

„Ústí nás oslovilo, že by uvítalo výpomoc do brány v podobě Jakuba Soukupa. Rozhodli jsme se, že nabídky využijeme a budeme tak mít před play off oba brankáře v akci,“ uvedl klub.

„Základní část u nás dochytá Martin Abrahám, pro nějž to bude ideální příležitost dostat větší zápasovou zátěž,“ dodal s tím, že roli dvojky bude zastávat teprve 17letý Ondřej Holubec.

Naopak už v pátek se z ústecké výpomoci vracejí obránce Martin Vágner s útočníkem Pavlem Mrňou. Ti v závěru sezony budou oblékat už jen dres Vrchlabí, které touží po Chance lize.

Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:
Petr Hamalčík, Jakub Soukup, David Stahl.

Obránci:
Vladimír Brož, Dominik Málek, Matěj Hes, Lukáš Zukal, Erik Mareš, Michal Steinocher, Jakub Müller, Matyáš Zelingr, Josef Zajíc, Martin Vágner, Ondřej Volráb.

Útočníci:
Jiří Severa, Tomáš Vildumetz, Martin Tůma, Pavel Kordule, Ondřej Bláha, Matyáš Filip, Jan Havel, Tomáš Pšenička, Sebastian Dörner, Jan Grim, Matěj Harkabus, Přemysl Svoboda, Tomáš Čermák, Josef Hasman, Lubomír Kovařík, Václav Krliš, Pavel Mrňa.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz