Soupiska Přerova už čítá 11 jmen. Zubři si pojistili další dva útočníky

Foto: hokejprerov.cz

Přerovská soupiska pro nadcházející prvoligovou sezonu 2020/21 se rozrostla o další dvě jména, v klubu pokračují útočníci Filip Dvořák a Jan Süss. Zubři o tom informovali na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

23letý Filip Dvořák působí v Přerově už od ročníku 2015/16, celkem klubu pomohl 41 body (17+24) ve 168 zápasech. Nyní jej u Zubrů čeká už šestá sezona. „Uvidíme, co přinese. Ta předchozí vypadala dobře, ale bohužel ji ukončila vyšší moc,“ mrzí jej.

V závěru základní části se mu dařilo, i proto, že při absencích hrál v elitní formaci. „Od Romana Pšurného se mám ještě co učit. První lajna pro mě byla velké plus, hodnotím to pozitivně,“ líčí odchovanec Komety, za kterou sehrál v extralize 29 utkání.

V příštím ročníku Chance ligy by rád v týmu získal větší roli. „Dosud jsem o ni vždycky bojoval. Byl jsem rád za každou minutu na ledě a snažil se trenérům co nejlépe splatit jejich důvěru. Teď se budu snažit škrábat nahoru,“ slibuje mladý forvard.

Ještě o dva roky mladší Jan Süss přišel k Zubrům až loni, za 54 utkání nasbíral tři branky a pět nahrávek. V Přerově se mu zalíbilo. „Velká spokojenost, loni jsme měli výbornou partu a v základní části dosáhli úspěchu,“ připomíná druhou příčku.

Před příchodem do Přerova nastupoval za Třebíč, dohromady má na kontě 121 prvoligových startů s bilancí 11+15. Nyní přidá další, s vedením Zubrů se dohodl na pokračující spolupráci. „V první lize bych za jiný klub než Přerov nehrál,“ má jasno.

„Těším se na všechny spoluhráče a především pohodu v kabině,“ dodává Süss, který v minulé sezoně jednou naskočil také v extralize za mateřskou Kometu. Svou stopu mezi elitou tím rozšířil na patnáct střetnutí, v nichž zapsal dva body (1+1).

Aktuální kádr HC ZUBR Přerov

Brankář:
Michal Postava.

Obránci:
Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Lukáš Forman, Matyáš Gréč, Tomáš Dřímal.

Útočníci:
Roman Pšurný, Jiří Goiš, Daniel Indrák, Filip Dvořák, Jan Süss.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz