сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Sparta děkuje hrdinům a útočí na rekord! Přispívají i rivalové

Jakub Kovář | Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

Už čtrnáctým rokem Sparta pokračuje v projektu, který nemá v českém sportu obdoby. V lednu oceňuje hrdiny ze složek ISZ s armádou v rámci projektu Sparta vzdává hold, ve kterém už po prvním utkání útočí na loňský milionový rekord. „Snad se vydraží co nejvíc peněz a pomůže se dobré věci,” doufá brankář Jakub Kovář, jenž do dvou zápasů Holdu nastupuje ve speciální výstroji, která půjde do středeční dražby partnerů.

V prvním utkání Holdu sparťané zdolali Mladou Boleslav, už ve středu je čeká druhý díl proti Litvínovu. Sparta do něj opět půjde ve speciálních dresech, které vzdávají hold hasičům. Modré dresy s reflexními prvky mohou fanoušci získat na webu www.sportovniaukce.cz.

„Kombinace barev je skvělá. Sice nejsou v typických sparťanských barvách, ale to mi vůbec nevadí. Opravdu se mi moc líbí,” uznal Jakub Kovář, jenž v utkání proti Mladé Boleslavi pokryl 29 střel soupeře.

„Výstroj vypadá tak dobře, že jsem vletěl do utkání po jednom tréninku. Stalo se mi to asi poprvé v životě.”

Zkušený gólman posunul dobrou věc ještě o kus dál! Nejen, že nosí speciální helmu, pro zápasy s Mladou Boleslaví a Litvínovem si nechal vyrobit i originální kompletní výstroj. Ta poputuje do středeční dražby partnerů klubu.

„Výstroj vypadá tak dobře, že jsem vletěl do utkání po jednom tréninku. Stalo se mi to asi poprvé v životě. Věděl jsem, že přijde hodně lidí. Chtěl jsem výstroj ukázat hned v prvním utkání Holdu. Snad se vydraží za co nejvíc peněz a pomůže dobré věci,” věří hlavní opora Pražanů.

Nenávist za stovku

To však není všechno! Fanoušci mohou na dobročinném serveru www.donio.cz vydražit nejen dresy a speciální artefakty k Holdu, ale také originální zážitky s policií, hasiči, záchranáři nebo vojáky, což může být například originální dárek.

Sparta vzdává hold udává směr celému českému sportu a už v pondělí bylo na Doniu vybráno přes půl milionu korun. Pomáhat však mohou i rivalové, což potvrzuje příspěvek Petra Míky: „Rád podpořim tento projekt i když jsem Motorák, co nenávidí Spartu,” vzkázal po svém stokorunovém příspěvku na Doniu.

Jakub Kovář

Jakub Kovář | Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

„První zápas byl super! Bylo hrozně moc lidí a je super, že se takové akce dělají. Doufám, že jich bude víc a víc,” pochvaloval si sparťanský útočník Pavel Kousal rekordní návštěvu dosavadní sezony – 15 147 diváků.

Se svými parťáky ho čeká ještě jedna šichta. Letošní ročník Holdu vyvrcholí středečním soubojem proti Litvínovu (18:30), kterému bude předcházet tradiční slavnostní ceremoniál.

O2 arena

O2 arena | Foto: Facebook HC Sparta Praha

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz