Sparta si pojistila kapitána i střelce, z Chance ligy může využít osm hráčů

Foto: hcsparta.cz

Sparta prodloužila smlouvy s dvěma lídry kabiny! Na další dvě sezony se jí upsali kapitán Jan Piskáček a útočník Lukáš Pech, který je nejproduktivnějším hráčem i nejlepším střelcem týmu. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

NHL 20

Oba hrají za Spartu už šestým rokem, teď přidají minimálně další dva a budou její barvy hájit až do konce sezony 2020/21. „Jsem moc rád, že jsme se dohodli a že hráči měli zájem nadále pokračovat ve Spartě a dosáhnout s ní očekávaného úspěchu,“ hlásí sportovní manažer klubu Michal Broš.

„Jsem moc rád, že jsme se dohodli a že hráči měli zájem nadále pokračovat ve Spartě a dosáhnout s ní očekávaného úspěchu.“

Lukáš Pech a Honza Piskáček jsou zkušení hráči, které v našem mladém týmu potřebujeme. Mají navíc velice silný vztah ke Spartě a neschází jim výkonnost. To jsou aspekty, na jejichž základech jsme měli zájem s nimi prodloužit smlouvy,“ líčí Broš, jenž si v lednu pojistil i služby Lukáše Rouska.

Měli jsme zájem přivést šikovného centra, přiznává Broš

Sparta se snažila být na konci přestupové uzávěrky aktivní, ale kádr se jí posílit nepodařilo. „Měli jsme zájem přivést šikovného centra, který by tvořil hru. Varianty se objevovaly, ale buď z toho druhý tým couvnul, nebo jsme nebyli o změně stoprocentně přesvědčení,“ vysvětluje Michal Broš.

Foto: hcsparta.cz

To však neznamená, že Sparta trpí nedostatkem centrů. Navíc se může obrátit i na hráče z Chance ligy, které má k dispozici na střídavé starty. „Důležité je, že jde o hráče, kteří mají solidní výkonnost i vztah ke Spartě. Pokud to okolnosti umožní, můžou nám pomoct,“ pokyvuje Broš.

Veterán Hlinka hlásí návrat, pomůže Spartě! Naskočí do extraligy? »

Pražanům může mezi tyčemi pomoct Jakub Neužil z Prostějova, v obraně Martin Jandus z Motoru a Radek Jeřábek ze Vsetína a v útoku Jestřábi Lukáš Žálčík a David Dvořáček, ústecký Tomáš Jandus a českobudějovické duo Martin Novák a Zdeněk Doležal. Nasadit navíc mohou i Jaroslava Hlinku.

Soupiska HC Sparta Praha

Brankáři:
Matěj Machovský, Jan Mičán, Jakub Neužil (střídavé starty), Jakub Sedláček, Jan Škorpík.

Obránci:
Jeremie Blain, Steve Delisle, Tomáš Dvořák, Erik de la Rose, Martin Jandus (střídavé starty), Radek Jeřábek (střídavé starty), Petr Kalina, Jan Košťálek, Tomáš Pavelka, Jan Piskáček, Tomáš Voráček.

Útočníci:
Matěj Beran, Jan Buchtele, Roberts Bukarts, Jiří Černoch, Zdeněk Doležal (střídavé starty), David Dvořáček (střídavé starty), Miroslav Forman, Jaroslav Hlinka (střídavé starty), Tomáš Jandus (střídavé starty), Richard Jarůšek, Kevin Klíma, Lukáš Klimek, Andrej Kudrna, Petr Kumstát, Martin Novák (střídavé starty), Lukáš Pech, Daniel Přibyl, Tomáš Pšenička, Lukáš Rousek, Robert Říčka, Zach Sill, Jiří Smejkal, Lukáš Žálčík (střídavé starty).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz