Speciální logo a další akce. Sokolovský hokej oslaví 75. narozeniny

Foto: hcsokolov.cz

Na podzim tomu bude 75 let, co se v Sokolově začal hrát lední hokej. Mezitím Baník úspěšně působil ve druhé nejvyšší soutěži a vychoval několik hráčů pro velký hokej.

President Cup 2020

Jmenujme alespoň Ericha Kühnhackla, který se po emigraci stal ikonou německého hokeje, mistra světa Tomáše Vokouna, dalšího skvělého brankáře Lukáše Mensatora, obránce Václava Benáka, útočníka Radka Dudu, střelce Davida Hrušku nebo současného reprezentanta Jiřího Sekáče. 

Je tedy za čím se ohlížet – 75. narozeniny se rozhodně musí oslavit!

„Ze všeho nejdřív představujeme logo, které bude s touto jubilejní sezonou spojeno a bude nás provázet napříč celým ročníkem," informuje Baník na svém webu. Jeho podobu vidíte na úvodní fotce k článku.

Výroční logo bude mimo jiné na nových dresech, ty však Sokolov představí až těsně před sezonou na tiskové konferenci. Tehdy Baník oznámí i další akce, které se budou týkat výročí. Už teď je nicméně jasné, že se chystá speciální edice zboží do fanshopu. 

Tvářemi oslav budou Jakub a Zdeněk Vránovi (to jsou právě oni, kdo na úvodní fotce k článku drží logo). První jmenovaný hraje za Baník dodnes, jeho děda Zdeněk válel v sokolovském dresu o dvě generace dřív.

Sokolov chce oslavit narozeniny i úspěchem na ledě. Během přestupového období mocně posílil a vyhlásil útok na play off.

Aktuální kádr HC Baník Sokolov

Brankář: Matyáš Pitoňák

Obránci: Patrik Kadeřávek, František Klejna, Patrik Michálek, Jan Pohl, Petr Přindiš, Adam Rulík, Petr Vodička, Richard Záruba, Daniel Zavřel, Denis Zeman

Útočníci: Martin Berčík, Michael Čejka, Michal Fečo, Daniel Hafijanič, Martin Kadlec, Vojtěch Kropáček, Jaromír Kverka, Tomáš Rohan, Marek Švec, David Tůma, Tomáš Vracovský, Jakub Vrána.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz