Spolupráci s Vrchlabím jsem smetl ze stolu, říká prezident Rodosu. A co posily?

Foto: hcrodos.cz/

Dvůr Králové se v uplynulé druholigové sezoně zařadil mezi příjemná překvapení, když v severní skupině obsadil druhé místo a na čele tabulky pronásledoval Vrchlabí. V klubu se momentálně chystají na nový ročník, prezident Vasil Teodoridis tak ve videorozhovorou odpověděl na dotazy tamní redakce a fanoušků.

Chance liga na Hokejka TV

Otázky se samozřejmě dotkly i aktuální ekonomické situace, kterou už několik měsíců poznamenává pandemie nového typu koronaviru. Rodos ale už před časem oznámil, že klub v nadcházejícím ročníku druhou ligu hrát bude.

„Sponzorů jsem oslovil hodně, samozřejmě nějaká krize momentálně je. Někteří odmítají sponzorovat, jiní dávají polovinu toho, co dávali dříve. Někteří říkají, že nám přispějí zase až příště. Já pochopitelně některým lidem ani nevolám, jelikož vím, že dva měsíce stáli. Je to takové otevřené. Přesto se snažím a děkuji všem za podporu našeho klubu,“ zmiňuje Teodoridis na klubových stránkách.

„Sponzorů jsem oslovil hodně, samozřejmě nějaká krize momentálně je.“

Hokej ve Dvoře Králové je v současné době na vzestupu, klub před přerušením soutěže prožíval nejlepší sezonu po postupu z krajské ligy. Jednou z největších předností východočeského celku byla pevná obrana, ta před nedávnem přišla o jeden z pilířů. Petr Mocek přijal nabídku Pardubic, kde bude působit jako kondiční trenér.

Foto: hcrodos.cz

„Petr je výborný hráč a samozřejmě bude hodně chybět. Jak ale vidíte, nahradil jsem jej Jirkou Vašíčkem. Jde o bojovníka, ale i obětavého hráče. Pevně věřím, že půjde o minimálně stejně kvalitní náhradu,“ říká majitel klubu na adresu zatím jediné posily.

A třeba se bude jednat o nejvýraznější novou tvář, Vašíček platí za nadstandardního hráče. Jak to vypadá s dalším posílením kádru? „Posily budou, ale rád bych to ještě nechal pod pokličkou. Teprve se uzavírá první liga. Budu rád, když fanoušci ještě chvilku počkají, už brzy ale se jmény posil vyjdu ven,“ slibuje Teodoridis.

„Posily budou, ale rád bych to ještě nechal pod pokličkou.“

Rodos mohl těžit ze spolupráce s Vrchlabím, jenže z partnerství nakonec sešlo. „Dali mi seriózní nabídku. Ta ale obnášela, že ve Dvoře by mělo působit až čtrnáct vrchlabských hráčů. Já si však myslím, že bych nedokázal propustit kluky, kteří se mnou bojovali za Dvůr a někam to s námi za těch šest let dotáhli. Dá se tedy říct, že jsem nabídku smetl ze stolu,“ přibližuje klubový prezident na webu hcrodos.cz.

Foto: Facebook HC Vrchlabí

Odchodem tradičního rivala do první ligy přijde Dvůr Králové o jedno z vypjatých derby, na kterém zpravidla bývala parádní atmosféra. Jedním z Teodorisových přání je ale i tak naplnit tamní zimní stadion. „Na souboje s Trutnovem, Vrchlabím či Novou Pakou bývá vždy zaplněný stadion. Budeme bojovat, abychom v těchto prestižních soubojích vyhráli,“ doufá.

„Víte, když něco dělám, vždycky chci, aby z toho něco bylo. Loni jsme skončili druzí. Nyní budeme mít ty nejvyšší ambice.“

S jídlem pochopitelně roste chuť, proto nepřekvapí ani vysoké ambice zelenožlutých. „Víte, když něco dělám, vždycky chci, aby z toho něco bylo. Loni jsme skončili druzí. Nyní budeme mít ty nejvyšší ambice. Ať si v těchto slovech každý představí, co pro letošek zamýšlím,“ zakončuje prezident klubu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz