Štach vs. Heřman! A trest do konce zápasu. Zklamali mě, opřel se Štach do Vrchlabí

Vsetínský obránce Lubomír Štach dostal ve třetí třetině za sekeru do vrchlabského útočníka Martina Heřmana trest na pět minut plus do konce zápasu.

Aplikace Tipsport extraligy

„Deset vteřin předtím jsem dostal tu samou sekeru. Potom mě ten borec ještě jednou píchl mezi nohy. Já se neuhlídal a ohnal jsem se po něm," popisoval Štach inkriminovaný moment v rozhovoru pro hc-vsetin.cz.

„Je to samozřejmě moje stupidita. Kdyby se to ale posuzovalo stejně, tak ten borec dostane trest do konce zápasu deset vteřin předtím," tvrdí Štach. 

„Já to neustál, ještě jednou říkám: je to moje chyba, stupidita. Jsem na to dost starý a zkušený, abych tohle ustál, ale rozhodně to nebylo na pětku. Nerozumím tomu. Bohužel, nevím, co k tomu dalšího říct," pokračoval.

A když měl popsat hru Vrchlabí v sobotním duelu, otevřeně řekl: „Byli na tom fyzicky velice dobře. Jsou to velcí, silní kluci. Úplně nelítali, byli silní v osobních soubojích. Strašně mě ale zklamali tím, že nás sekali, sekali, a když jim potom někdo něco udělal, tak tam leží, řvou, jak kdyby, já nevím, co se jim stalo. Hokejisti dobří, ale trošičku mě zklamali věcmi okolo."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz