Starší žáci nyní bojují ve 27 skupinách, kdo nejlépe vykročil za MČR?
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Hokejisté ročníků 2007 i 2008 se minulý týden předvedli na mládežnickém mistrovství krajů, hlavní „práci“ však mají v Lize starších žáků. Podívejte se, jak si deváťáci a osmáci stojí před koncem ledna.
Z výsledkové stránky je pochopitelně mnohem sledovanější Liga starších žáků "A". Deváťáci za sebou v nadstavbách zatím nemají moc zápasů; jednak kvůli Vánocům, jednak kvůli zmiňovanému republikovému mistrovství krajů. A i tak je jejich kalendář celkem řídký, osmičlenné skupiny hrají pouze dvoukolovým formátem.
Z trojice nadstaveb postoupí vždy nejlepší dva týmy na závěrečný klubový turnaj. Úplně nejlépe vstoupili do druhé části sezony mladíci Plzně, kteří vyhráli všech šest utkání beze ztráty bodu a se skóre 43:15. Už teď je proto můžeme nazvat hlavními adepty na postup; zvlášť když svou kvalitu potvrdili i triumfem v Děčíně a Litoměřicích.
Dále za nimi budou bojovat zejména Slavia, Pilsen Wolves a Karlovy Vary. Zbývající dvě skupiny jsou zatím velmi vyrovnané, v béčku dosud nezaváhaly Liberec, Mladá Boleslav a Hradec Králové. Znovu – pokud se vrátíme k MČR krajů, za favority rozhodně můžeme považovat Bílé Tygry, kteří minulý týden úplně sami složili stříbrný tým.
V céčku to vypadá na ocelářský souboj Vítkovic s Třincem, do něhož ale určitě zasáhne i Kometa a o dobrou pozici se budou prát například Olomouc s Přerovem.
Týmy Ligy starších žáků "A", které nepostoupily do nadstaveb, dohrají ročník v dalších šesti skupinách. Co se týče Ligy starších žáků "B", tedy osmáků, ti už také hrají v nadstavbových skupinách a skupinách o umístění.
Celkem jich mají osmnáct. V popředí nadstaveb se momentálně drží Litvínov, Škoda Plzeň, Hradec Králové, Žebrák, Světlá nad Sázavou, Vsetín a Vítkovice, ale leckde to může být už po víkendu jinak.
Liga starších žáků "A"
Skupina A
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
HC Škoda Plzeň |
6 |
6 |
0 |
0 |
0 |
43:15 |
18 |
2. |
HC Slavia Praha |
4 |
3 |
1 |
0 |
0 |
25:11 |
11 |
3. |
HC Pilsen Wolves |
6 |
3 |
1 |
0 |
2 |
26:23 |
11 |
4. |
HC Energie Karlovy Vary |
6 |
2 |
1 |
2 |
1 |
32:28 |
10 |
5. |
HC Litvínov |
4 |
2 |
0 |
0 |
2 |
14:16 |
6 |
6. |
HC Sparta Praha |
5 |
1 |
0 |
1 |
3 |
16:29 |
4 |
7. |
Piráti Chomutov |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
11:22 |
0 |
8. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
14:37 |
0 |
Skupina B
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
4 |
4 |
0 |
0 |
0 |
41:13 |
12 |
2. |
BK Mladá Boleslav |
4 |
4 |
0 |
0 |
0 |
29:5 |
12 |
3. |
HC Dukla Jihlava |
6 |
3 |
1 |
0 |
2 |
20:19 |
11 |
4. |
Mountfield HK |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
24:11 |
9 |
5. |
HC Dynamo Pardubice |
5 |
2 |
0 |
0 |
3 |
24:25 |
6 |
6. |
BK Havlíčkův Brod |
6 |
2 |
0 |
0 |
4 |
18:27 |
6 |
7. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
6 |
1 |
0 |
1 |
4 |
24:47 |
4 |
8. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
19:52 |
0 |
Skupina C
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
32:11 |
9 |
2. |
HC Oceláři Třinec |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
25:14 |
9 |
3. |
HC Kometa Brno |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
12:6 |
8 |
4. |
HC ZUBR Přerov |
4 |
2 |
0 |
1 |
1 |
13:14 |
7 |
5. |
HC Olomouc |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
11:5 |
6 |
6. |
HK Kroměříž |
4 |
1 |
0 |
0 |
3 |
11:20 |
3 |
7. |
HC RT TORAX Poruba |
3 |
0 |
1 |
0 |
2 |
12:32 |
2 |
8. |
HCM Warriors Brno |
5 |
0 |
0 |
1 |
4 |
14:28 |
1 |
Skupina D
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
HC Stadion Litoměřice |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
12:6 |
9 |
2. |
HC Baník Sokolov |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
22:8 |
6 |
3. |
Mostečtí Lvi |
3 |
1 |
0 |
0 |
2 |
11:19 |
3 |
4. |
HC Slovan Louny |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
10:22 |
0 |
Skupina E
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
HC Meteor Třemošná |
4 |
3 |
0 |
1 |
0 |
16:9 |
10 |
2. |
HC Hvězda Praha |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
19:8 |
6 |
3. |
HC Kobra Praha |
3 |
1 |
1 |
0 |
1 |
15:15 |
5 |
4. |
Rytíři Kladno |
4 |
1 |
0 |
0 |
3 |
23:13 |
3 |
5. |
PZ Kladno |
4 |
1 |
0 |
0 |
3 |
13:41 |
3 |
Skupina F
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
HC Motor České Budějovice |
4 |
3 |
1 |
0 |
0 |
22:8 |
11 |
2. |
HC Příbram |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
9:7 |
4 |
3. |
HC Tábor |
4 |
1 |
0 |
0 |
3 |
12:19 |
3 |
4. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
4:13 |
0 |
Skupina G
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
SC Kolín |
5 |
5 |
0 |
0 |
0 |
42:17 |
15 |
2. |
HC Letci Letňany |
6 |
3 |
1 |
0 |
2 |
40:29 |
11 |
3. |
HC Buldoci Neratovice |
4 |
2 |
0 |
1 |
1 |
24:24 |
7 |
4. |
HC Chrudim |
5 |
2 |
0 |
0 |
3 |
26:34 |
6 |
5. |
HC Poděbrady |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
13:41 |
0 |
Skupina H
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
PSG Berani Zlín |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
16:4 |
9 |
2. |
HK Mladí Draci Šumperk |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
15:9 |
6 |
3. |
HC Lvi Břeclav |
4 |
1 |
0 |
0 |
3 |
16:19 |
3 |
4. |
VHK ROBE Vsetín |
4 |
1 |
0 |
0 |
3 |
12:27 |
3 |
Skupina I
| Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body |
1. |
AZ Heimstaden Havířov |
4 |
3 |
0 |
1 |
0 |
38:16 |
10 |
2. |
HC Frýdek-Místek |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
21:17 |
9 |
3. |
Hokejový klub Opava |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
24:21 |
5 |
4. |
HC Kopřivnice |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
15:44 |
0 |
Liga starších žáků "B"
Nadstavba skupin 7–9
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Litvínov |
7 |
7 |
0 |
0 |
68:23 |
14 |
2. |
Piráti Chomutov |
8 |
6 |
1 |
1 |
55:23 |
13 |
3. |
HC Děčín |
7 |
6 |
0 |
1 |
57:21 |
12 |
4. |
HC Energie Karlovy Vary |
7 |
5 |
0 |
2 |
48:25 |
10 |
5. |
Mostečtí Lvi |
10 |
3 |
2 |
5 |
38:53 |
8 |
6. |
HC Slovan Louny |
10 |
3 |
1 |
6 |
53:66 |
7 |
7. |
HC Stadion Cheb |
10 |
2 |
0 |
8 |
37:90 |
4 |
8. |
HC Tachov |
11 |
0 |
2 |
9 |
29:84 |
2 |
O umístění skupin 7–9 A
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Baník Sokolov |
7 |
5 |
1 |
1 |
45:38 |
11 |
2. |
SK Kadaň |
4 |
3 |
0 |
1 |
31:21 |
6 |
3. |
HC Čerti Ostrov |
8 |
2 |
2 |
4 |
31:39 |
6 |
4. |
HC Tygři Klášterec nad Ohří |
5 |
2 |
1 |
2 |
29:19 |
5 |
5. |
HC Mariánské Lázně |
6 |
1 |
0 |
5 |
22:41 |
2 |
O umístění skupin 7–9 B
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Roudnice nad Labem |
7 |
5 |
0 |
2 |
48:23 |
10 |
2. |
HC Draci Bílina |
4 |
3 |
0 |
1 |
29:20 |
6 |
3. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
6 |
3 |
0 |
3 |
37:32 |
6 |
4. |
HC Děčín "B" |
8 |
2 |
1 |
5 |
41:52 |
5 |
5. |
HC Stadion Litoměřice |
5 |
1 |
1 |
3 |
16:44 |
3 |
Nadstavba skupin 10–12
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Škoda Plzeň |
13 |
10 |
1 |
2 |
132:68 |
21 |
2. |
HC Lvi 2009 |
12 |
9 |
1 |
2 |
88:53 |
19 |
3. |
HC Pilsen Wolves |
12 |
6 |
4 |
2 |
60:36 |
16 |
4. |
HC Motor České Budějovice |
10 |
6 |
0 |
4 |
58:54 |
12 |
5. |
Spartak Soběslav |
12 |
4 |
2 |
6 |
78:75 |
10 |
6. |
Ice Dragons Telč |
10 |
4 |
0 |
6 |
52:63 |
8 |
7. |
HC Tábor |
12 |
3 |
0 |
9 |
40:72 |
6 |
8. |
HC Klatovy |
11 |
0 |
0 |
11 |
39:126 |
0 |
O umístění skupin 10–12
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Meteor Třemošná |
10 |
8 |
1 |
1 |
74:25 |
17 |
2. |
Slavoj Český Krumlov |
10 |
7 |
1 |
2 |
83:36 |
15 |
3. |
Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
10 |
7 |
1 |
2 |
66:30 |
15 |
4. |
HC Vimperk |
10 |
6 |
1 |
3 |
65:34 |
13 |
5. |
HC Domažlice |
8 |
4 |
0 |
4 |
40:40 |
8 |
6. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
9 |
3 |
0 |
6 |
33:83 |
6 |
7. |
IHC Králové Písek |
9 |
2 |
1 |
6 |
42:47 |
5 |
8. |
HC Rokycany |
9 |
1 |
1 |
7 |
31:67 |
3 |
9. |
HC Strakonice |
7 |
0 |
0 |
7 |
7:79 |
0 |
Nadstavba skupin 13–16
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Mountfield HK |
7 |
6 |
0 |
1 |
37:21 |
12 |
2. |
HC Náchod |
7 |
5 |
1 |
1 |
44:28 |
11 |
3. |
Bílí Tygři Liberec |
5 |
4 |
0 |
1 |
52:13 |
8 |
4. |
HC Dynamo Pardubice |
6 |
4 |
0 |
2 |
34:34 |
8 |
5. |
HC Wikov Hronov |
5 |
1 |
1 |
3 |
28:30 |
3 |
6. |
Lokomotiva Česká Třebová |
6 |
1 |
1 |
4 |
25:41 |
3 |
7. |
TJ HC Jablonec nad Nisou |
6 |
1 |
0 |
5 |
16:51 |
2 |
8. |
HCM Jaroměř |
6 |
0 |
1 |
5 |
19:37 |
1 |
O umístění skupin 13–16 A
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Nová Paka |
4 |
3 |
0 |
1 |
39:23 |
6 |
2. |
Hokejový klub Autocentrum Jičín |
5 |
3 |
0 |
2 |
36:31 |
6 |
3. |
HC Turnov 1931 |
5 |
2 |
1 |
2 |
25:27 |
5 |
4. |
HC Česká Lípa |
3 |
1 |
2 |
0 |
16:13 |
4 |
5. |
Lomnice nad Popelkou |
4 |
2 |
0 |
2 |
22:26 |
4 |
6. |
HC Frýdlant |
5 |
0 |
1 |
4 |
13:31 |
1 |
O umístění skupin 13–16 B
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Trutnov |
4 |
4 |
0 |
0 |
40:12 |
8 |
2. |
HC Stadion Vrchlabí |
5 |
4 |
0 |
1 |
44:24 |
8 |
3. |
HC Opočno |
4 |
4 |
0 |
0 |
38:19 |
8 |
4. |
Stadion Nový Bydžov |
5 |
3 |
0 |
2 |
29:23 |
6 |
5. |
HC Město Rychnov nad Kněžnou |
5 |
1 |
1 |
3 |
37:31 |
3 |
6. |
HC Dvůr Králové nad Labem |
5 |
1 |
0 |
4 |
17:40 |
2 |
7. |
Spartak Nové Město nad Metují |
6 |
1 |
0 |
5 |
22:59 |
2 |
8. |
SK Třebechovice pod Orebem |
4 |
0 |
1 |
3 |
17:36 |
1 |
O umístění skupin 13–16 C
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Slovan Moravská Třebová |
6 |
5 |
1 |
0 |
48:15 |
11 |
2. |
HC Litomyšl |
5 |
4 |
0 |
1 |
24:16 |
8 |
3. |
HC Hlinsko |
6 |
3 |
1 |
2 |
42:27 |
7 |
4. |
HC Chrudim |
4 |
1 |
0 |
3 |
11:19 |
2 |
5. |
HC Spartak Choceň |
4 |
1 |
0 |
3 |
11:25 |
2 |
6. |
HC Skuteč |
5 |
1 |
0 |
4 |
12:28 |
2 |
7. |
HC Spartak Polička |
2 |
0 |
0 |
2 |
2:20 |
0 |
Nadstavba skupin 17–20
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Spartak Žebrák |
11 |
9 |
1 |
1 |
75:39 |
19 |
2. |
HC Slavia Praha |
9 |
8 |
0 |
1 |
62:15 |
16 |
3. |
BK Mladá Boleslav |
11 |
7 |
0 |
4 |
65:32 |
14 |
4. |
HC Sparta Praha |
10 |
6 |
0 |
4 |
63:33 |
12 |
5. |
HC Lev Benešov |
10 |
6 |
0 |
4 |
62:44 |
12 |
6. |
HC Hvězda Praha |
11 |
6 |
0 |
5 |
60:52 |
12 |
7. |
Rytíři Kladno |
9 |
5 |
1 |
3 |
45:36 |
11 |
8. |
HC Letci Letňany |
11 |
5 |
0 |
6 |
46:34 |
10 |
9. |
SK Sršni Kutná Hora |
10 |
5 |
0 |
5 |
47:56 |
10 |
10. |
PZ Kladno |
12 |
2 |
0 |
10 |
44:94 |
4 |
11. |
HC Kobra Praha |
10 |
1 |
0 |
9 |
25:78 |
2 |
12. |
HC Buldoci Neratovice |
10 |
1 |
0 |
9 |
21:102 |
2 |
O umístění skupin 17–20
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Příbram |
9 |
6 |
2 |
1 |
76:30 |
14 |
2. |
HC Smíchov 1913 |
9 |
6 |
2 |
1 |
48:24 |
14 |
3. |
SK Černošice |
9 |
5 |
3 |
1 |
53:24 |
13 |
4. |
HC Berounští Medvědi |
8 |
5 |
0 |
3 |
64:35 |
10 |
5. |
HK Lev Slaný |
9 |
5 |
0 |
4 |
35:52 |
10 |
6. |
HC Poděbrady |
10 |
3 |
3 |
4 |
41:46 |
9 |
7. |
SC Kolín |
6 |
4 |
0 |
2 |
32:25 |
8 |
8. |
Slavoj Velké Popovice |
8 |
3 |
1 |
4 |
38:49 |
7 |
9. |
HK Kralupy nad Vltavou |
7 |
3 |
0 |
4 |
33:40 |
6 |
10. |
HC Benátky nad Jizerou |
8 |
2 |
1 |
5 |
28:37 |
5 |
11. |
HC Rytíři Vlašim |
8 |
2 |
0 |
6 |
36:74 |
4 |
12. |
Tatran Sedlčany |
9 |
0 |
0 |
9 |
19:67 |
0 |
Nadstavba skupiny 21
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Světlá nad Sázavou |
3 |
2 |
0 |
1 |
24:10 |
4 |
2. |
HC Dukla Jihlava |
2 |
1 |
1 |
0 |
8:6 |
3 |
3. |
HC Žihadla Moravské Budějovice |
1 |
1 |
0 |
0 |
5:3 |
2 |
4. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
2 |
0 |
1 |
1 |
8:18 |
1 |
5. |
Jiskra Humpolec |
1 |
0 |
0 |
1 |
3:5 |
0 |
6. |
BK Havlíčkův Brod |
1 |
0 |
0 |
1 |
0:6 |
0 |
O umístění skupiny 21
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Ledeč nad Sázavou |
3 |
2 |
1 |
0 |
21:9 |
5 |
2. |
HC Lední medvědi Pelhřimov |
2 |
2 |
0 |
0 |
15:9 |
4 |
3. |
HC Spartak Velká Bíteš |
3 |
2 |
0 |
1 |
17:14 |
4 |
4. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
3 |
1 |
1 |
1 |
14:14 |
3 |
5. |
SK Telč |
2 |
0 |
0 |
2 |
8:14 |
0 |
6. |
HC Chotěboř |
3 |
0 |
0 |
3 |
8:23 |
0 |
Nadstavba skupin 22–24
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
VHK ROBE Vsetín |
8 |
7 |
1 |
0 |
56:29 |
15 |
2. |
PSG Berani Zlín |
8 |
6 |
1 |
1 |
50:26 |
13 |
3. |
HC Kometa Brno |
8 |
6 |
0 |
2 |
66:20 |
12 |
4. |
HC Brumov-Bylnice |
9 |
4 |
0 |
5 |
58:62 |
8 |
5. |
Hokej Uherský Ostroh |
8 |
4 |
0 |
4 |
37:57 |
8 |
6. |
Technika Hockey Brno |
9 |
3 |
0 |
6 |
35:55 |
6 |
7. |
HCM Warriors Brno |
9 |
2 |
0 |
7 |
38:70 |
4 |
8. |
HC Spartak Uherský Brod |
9 |
1 |
0 |
8 |
34:55 |
2 |
O umístění skupin 22–24
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Orli Znojmo |
6 |
5 |
1 |
0 |
90:18 |
11 |
2. |
HC Lvi Břeclav |
6 |
4 |
0 |
2 |
48:34 |
8 |
3. |
HC Uherské Hradiště |
5 |
3 |
2 |
0 |
34:21 |
8 |
4. |
HK Kroměříž |
5 |
2 |
2 |
1 |
45:20 |
6 |
5. |
HC Bobři Valašské Meziříčí |
6 |
3 |
0 |
3 |
40:32 |
6 |
6. |
HC Blansko |
4 |
2 |
0 |
2 |
18:27 |
4 |
7. |
MBK Vyškov |
7 |
2 |
0 |
5 |
37:69 |
4 |
8. |
SHKM Hodonín |
5 |
1 |
0 |
4 |
38:54 |
2 |
9. |
HC Zastávka u Brna |
6 |
0 |
1 |
5 |
15:90 |
1 |
Nadstavba skupin 25–26
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
5 |
5 |
0 |
0 |
42:12 |
10 |
2. |
HC ZUBR Přerov |
4 |
2 |
1 |
1 |
20:13 |
5 |
3. |
HC Frýdek-Místek |
4 |
2 |
0 |
2 |
22:20 |
4 |
4. |
HK Nový Jičín |
4 |
2 |
0 |
2 |
12:14 |
4 |
5. |
HC Olomouc |
4 |
2 |
0 |
2 |
19:21 |
4 |
6. |
HK Mladí Draci Šumperk |
3 |
1 |
0 |
2 |
11:25 |
2 |
7. |
HC Oceláři Třinec |
4 |
0 |
1 |
3 |
10:17 |
1 |
8. |
HC RT TORAX Poruba |
2 |
0 |
0 |
2 |
5:19 |
0 |
O umístění skupin 25–26 A
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Černí vlci |
5 |
4 |
0 |
1 |
43:16 |
8 |
2. |
SK Prostějov 1913 |
4 |
4 |
0 |
0 |
35:15 |
8 |
3. |
Hokejový klub Opava |
5 |
4 |
0 |
1 |
35:17 |
8 |
4. |
HC Uničov |
6 |
2 |
0 |
4 |
38:38 |
4 |
5. |
HC Studénka |
4 |
1 |
0 |
3 |
22:36 |
2 |
6. |
HK Krnov |
6 |
0 |
0 |
6 |
8:59 |
0 |
O umístění skupin 25–26 B
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
MSK Orlová |
4 |
4 |
0 |
0 |
39:9 |
8 |
2. |
AZ Heimstaden Havířov |
4 |
3 |
0 |
1 |
21:18 |
6 |
3. |
HC Kopřivnice |
4 |
1 |
0 |
3 |
14:33 |
2 |
4. |
HC Vlci Český Těšín |
4 |
0 |
0 |
4 |
15:29 |
0 |
Share on Facebook