Startuje anketa SYMPAŤÁK WSM LIGY. Kdo byl nominován?

Foto: Baron Graphics

Kdo je největší Sympaťák WSM Ligy? Rozhodněte ve velké čtenářské anketě! Projekt probíhá ve spolupráci BPA sport marketing a.s., Českého svazu ledního hokeje, společnosti World Systems Market, Inc., firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje hokej.cz. Kdo byl nominován redakcemi prvoligových klubů a bude soutěžit o vaše hlasy v prvním ročníku ankety Sympaťák WSM Ligy?

HokejkaTV

HLASUJTE ZDE (VOTE HERE)


O co jde? 
V letech 2005 až 2012 probíhalo hlasování Sympaťák TELH, nyní se obdobný projekt uskuteční ve druhé nejvyšší soutěži. O držiteli titulu Sympaťák WSM Ligy pro sezonu 2015/2016 rozhodnou čtenáři. Na výběr je ze čtrnácti kandidátů, kteří byli nominováni redakcemi klubových webů. 

Jak bude probíhat hlasováníHlasování o Sympaťákovi WSM Ligy bude ukončeno 5. února 2016 ve 23:59. Z důvodu zajištění regulérnosti bude soutěž probíhat na sociální síti Facebook. Jestliže facebookový účet nevlastníte, požádejte, prosím, někoho ze svého okolí. Každý hlas může rozhodnout! 

Ceny pro vítěze: Hokejista, který obdrží nejvíce hlasů a stane se historicky prvním vítězem ankety Sympaťák WSM Ligy, obdrží pamětní plaketu a hodnotné ceny. Ty mu budou předány před zahájením domácího zápasu jeho týmu. 

Anketa má i své vlastní logo. Autorem je Baron Graphics.

Rozhovory se všemi nominovanými. Web hokej.cz představí sympaťáky v obsáhlých rozhovorech. I na základě nich můžete udělit svůj hlas. 

Hlasování odstartováno! Svou podporu můžete vyjádřit už nyní. Anketní formulář naleznete ZDE.

Přehled nominovaných

HC Slavia Praha - Nathan Robinson
Hokejista, jehož velkou zálibou je umění, se stal jediným cizincem nominovaným do ankety Sympaťák WSM Ligy 2015/2016. 

ČEZ Motor České Budějovice - Radek Prokeš
Redakce hcmotor.cz nominovala mladého Radka Prokeše, jenž se snaží vybojovat místo na výsluní. Trápí ho však nešťastná zranění.

SK Horácká Slavia Třebíč - Roman Erat
Kdo zná prostředí třebíčského hokeje, tak moc dobře ví, že anketa Sympaťák WSM Ligy je pro Romana Erata jako dělaná.

HC Dukla Jihlava - Jiří Dobrovolný
Hecíř jihlavské kabiny působí v Dukle už sedmou sezonu v řadě. V ročníku 2015/2016 zastává pozici kapitána týmu, kterou převzal po odcházejícím Tomáši Čachotském.

Rytíři Kladno - David Stach
David Stach podává výborné výkony a táhne Kladno. Je nejproduktivnějším hráčem WSM Ligy a útočí na rekord Václava Prospala.

AZ Havířov - Jan Maruna
Jan Maruna je modlou havířovských fanoušků, symbolem AZetu a v šestadvaceti klubovou legendou. Svými výkony si vysloužil angažmá ve Zlíně. I nadále však může vypomáhat mateřskému Havířovu.

HC Benátky nad Jizerou - Jan Plodek
Bojovník a lídr kabiny - to je Jan Plodek. V Benátkách nad Jizerou doufají, že se mu tentokráte vyhnou zranění a bude Pojizeřanům k dispozici po celou sezonu.

HC Slovan Ústí nad Labem - Jaroslav Roubík
Je třeba Jaroslava Roubíka představovat? Není, že? Ale jen pro formu - Jaroslav Roubík je historicky nejproduktivnějším hráčem druhé nejvyšší soutěže. Odehrál v ní také nejvíce zápasů. Prostě legenda. 

SK Kadaň - Kamil Charousek
Nenechte se zmást drsným vzhledem a důraznou hrou na ledě. Kamil Charousek je v civilu sympaťák každým coulem.

HC Stadion Litoměřice - Aleš Pavlas
Dalším hráčem s bohatými zkušenostmi, který byl nominovaný do prvního ročníku ankety Sympaťák WSM Ligy, je Aleš Pavlas, opora zadních řad Litoměřic.

Salith Šumperk - Karel Plášek
Jméno nominovaného Draka asi nikoho nepřekvapí. Karel Plášek je jen jeden.

HC Most - Jan Alinč
Nejstarší hráč WSM Ligy hraje za Most a jmenuje se Jan Alinč. A mimochodem, je to sympaťák, o čemž svědčí nejen jeho nominace mosteckým klubem.

LHK Jestřábi Prostějov - Matouš Venkrbec
Na tři roky si dal od hokeje pauzu, pak se ale triumfálně vrátil. Nejprve pomohl Prostějovu do druhé nejvyšší soutěže, zahrál si v extralize a nyní by rád pomohl Jestřábům k úspěchu.

HC ZUBR Přerov - Vlastimil Dostálek
Loni dotáhl díky skvělé střelecké formě Přerov k postupu. Září i o soutěž výše. Jeho výkonů si nemohli nevšimnout v Olomouci, která mladému forvardovi dala šanci v Tipsport extralize.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz