Šťastný puk – zamiř na střed a dostaň svůj klub mezi elitu!

12. prosince 2022, 10:22

Tomáš Čekal

Generali Česká pojišťovna, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s hrou Šťastný puk pro všechny hokejové fanoušky! V ní můžeš soutěžit a ukázat všem fanouškům extraligových a prvoligových klubů, kdo je mezi nimi nejlepší. Nehraješ ale jen za sebe – hájit budeš i barvy svého oblíbeného klubu, můžeš se totiž utkat s jeho soupeři, které reprezentují ostatní fanoušci!

Jak to funguje? Jednodušší to už ani nemůže být. Cílem hry Šťastný puk je trefit co nejvíc virtuálních puků v řadě do středového kruhu pro vhazování. Za takovou přesnou trefu získáš jeden bod, pokud k tomu trefíš přímo bod pro vhazování, získáš body dva! Ve středovém kruhu navíc sbíráš cenné mince. Aby to ale nebylo zas tak jednoduché, přidávají se do hry i okolní vlivy – trefit tak můžeš projíždějící rolbu, která puk může zablokovat. Hlasitě fandící fanoušci můžou tvoje pokusy vychýlit ze směru, kterým budeš mířit, zvukovou vlnou! Pokaždé je tak třeba zvolit správnou sílu i směr hodu, počkat na volný prostor a až poté vystřelit. A pokud hráčům dojdou virtuální životy, stačí pozvat přátele, za které získáš další životy a můžeš pokračovat. 

Máš se na co těšit – poměřit se samozřejmě můžeš i s dalšími fanoušky tvého oblíbeného klubu, vaším společným cílem ale bude porážet soupeře, tedy fanoušky dalších extraligových a prvoligových klubů! Kdykoliv se tak můžeš podívat na absolutní pořadí všech hráčů, zjistit, jak se ti daří mezi fanoušky tvého klubu, ale hlavně uvidíš i tabulku všech klubů, která zohledňuje počet hráčů i jejich výkony.

Není na co čekat – klikni na odkaz, stáhni si appku do telefonu a začni sbírat body pro svůj klub, ať společně s ostatními ukážete, kdo má nejpřesnější mušku! 

Stáhni aplikaci pro iOS: https://apps.apple.com/cz/app/%C5%A1%C5%A5astn%C3%BD-puk/id1614503320

Stáhni aplikaci pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk&hl=cs&gl=US&pli=1

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz