Stoupa Cup je tady! Vsetínský turnaj opět pomůže dobré věci

Foto: stoupacup.cz

Hokejbalový turnaj Stoupa Cup už se blíží. Čtrnáctý ročník tradičního vsetínského klání, který se těší velké podpoře hokejových i hokejbalových hvězd, má znovu také charitativní podtext. Letos organizátoři turnaje podpoří sdružení Roska, které se věnuje pacientům s roztroušenou sklerózou.

Nový fanshop

Hokejbalový turnaj se ve Vsetíně hraje od roku 2006 na počest tragicky zesnulého hokejbalisty Ondru "Stoupu" Vaculíka. Lokální turnaj postupem času dosáhl republikového věhlasu.

Turnaje se kromě hokejbalových hráčů účastí i hokejisté. Na hřišti za Průmyslovkou se během předchozích ročníků proháněli i mistři světa Ondřej Němec či Petr Vampola i další borci jako Erik Hrňa nebo Martin Adamský.

Od roku 2016 má turnaj také charitativní rozměr, kdy se díky beneficím "Kapitán je Kuba", "Benefice Vojta" a "Nikdy se nevzdávej" podařilo vybrat dohromady více než 1,2 milionu korun.

Letošní benefice s názvem "Zůstaň ve hře" pomůže sdružení Roska, které pomáhá pacientům v boji s roztroušenou sklerózou. Z výtěžku mají být hrazeny asistenční pomůcky, ozdravné pobyty a další aktivity přispívající k léčbě.

Zapojte se do charitativní aukce »

Přispět můžete třemi způsoby. Jednou z možností je zaslat libovolný finanční příspěvek na transparentní účet 2201425944/2010, přispět lze v den konání turnaje v hotovosti do kasičky a do pátku 26. července do 20 hodin večer můžete přihazovat v aukci zajímavých sportovních artefaktů, kde lze získat relikvie od Jakuba Voráčka, Alexandra Ovečkina, Barbory Špotákové, Tomáše Berdycha, Josefa Hušbauera a dalších sportovců.

Samotný turnaj vypukne na hřišti u Střední průmyslové školy strojnické Vsetín v sobotu 27. července od 7.30 hodin s tím, že finále je na programu od 16.00. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz