Střípky z 2. ligy: Nový lídr Bobrů, dresy Písku i další odložená utkání

Foto: ihcpisek.cz

Po Tipsport extralize a Chance lize o víkendu odstartovala také třetí nejvyšší soutěž, první kolo však kvůli karanténě několika týmů přineslo jen pět z původně plánovaných dvanácti duelů.

O Kapku lepší hokej

Středeční program už by měl být o poznání bohatší. Do akce se po karanténě vracejí Řisuty, oproti původním předpokladům Nová Paka a také Písek, jenž prostřednictvím svého kapitána Martina Parýzka a jeho asistenta Jana Sýbka ukázal nové dresy Králů.

První duel sezony čeká třeba i na Valašské Meziříčí, které v sobotu nehrálo z preventivních důvodů na žádost Drtičů. Bobři jdou po konci Petra Dvořáka do sezony s novým kapitánem Tomášem Vávrou, jeho asistenty budou Michal Žák a Jakub Pořický.

Odloženy byly zatím dva zápasy 2. kola. Ve Velkém Meziříčí se už minulý týden objevili dva pozitivně testovaní na nemoc covid-19, všichni hráči a členové realizačního týmu tak v těchto dnech absolvují testy a derby se Žďárem sehrají v náhradním termínu.

Na druhou ligu se ve středu nepůjde ani v Mostě. Lvi během úterý informovali o tom, že ruší, respektive odkládají, všechny zápasy prvního týmu v tomto i následujícím týdnu. Koronavirus se vyskytl také v kabině Vlků, kteří měli právě pod Hněvín cestovat.

Program 2. kola druhé ligy – středa 23. září

Skupina Sever:
18:00 HC Děčín – HC Draci Bílina
18:00 BK Nová Paka – HC Wikov Hronov
18:00 HC BAK Trutnov – HC Rodos Dvůr Králové

Utkání MOSTEČTÍ LVI – HC Vlci Jablonec nad Nisou bylo odloženo.

Skupina Jih:
18:00 SHC Klatovy – HC Stadion Cheb
18:00 IHC Králové Písek – HC Řisuty
18:00 HC Tábor – BK Havlíčkův Brod
18:30 HC Příbram – HC Kobra Praha

Skupina Východ:
18:00 Aqotec Orli Znojmo – SHK Hodonín
18:00 HC Bobři Valašské Meziříčí – HC ISMM Kopřivnice
18:30 HK Opava – HK Nový Jičín

Utkání HHK Velké Meziříčí – SKLH Žďár nad Sázavou bylo odloženo.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz