Suchánek pokračuje v Litvínově, z Jihlavy se vracejí Tůma s Douderou

Foto: hcverva.cz

Vedení Litvínova se domluvilo s Jihlavou na prodloužení hostování obránce Jakuba Suchánka, který bude za chemiky hrát minimálně do konce ledna.

Chance liga na Hokejka TV

Urostlý třiatřicetiletý zadák si o extraligu řekl výbornými výkony v Chance lize, kde za třináct zápasů zapsal osm bodů. Na sever Čech přišel v polovině října z Jihlavy původně jen na měsíc výměnou za obránce Lukáše Douderu a útočníka Davida Tůma.

Ale působení pod Krušnými horami si protáhne, kluby se dohodly na prodloužení hostování do konce ledna. Jakub Suchánek za Litvínov zatím sehrál devět utkání. Vyšel v nich bodově naprázdno, nasbíral osm trestných minut a v bilanci +/- je na nule.

A jak to vypadá s Lukášem Douderou a Davidem Tůmou? Oba hráči se po měsíční výpomoci v Jihlavě vracejí do Litvínova a k dispozici už budou trenérům Milanu Razýmovi a Radimu Skuhrovcovi pro páteční střetnutí v Olomouci a sobotní v Třinci.

David Tůma odehrál za Jihlavu devět zápasů, zaznamenal v nich sedm bodů za tři góly a čtyři asistence. Lukáš Doudera pak pomohl účastníkovi Chance ligy v sedmi utkáních jednou asistencí a výbornou bilancí v +/-, nasbíral sedm kladných bodů.

Soupiska HC VERVA Litvínov

Brankáři:
Miroslav Hanuljak, Jaroslav Janus, Michael Petrásek.

Obránci:
Marek Baránek, Jakub Březák, Lukáš Doudera, Jiří Hunkes, Mathias Porseland, Ladislav Romančík, Daniel Sörvik, Jan Strejček, Jakub Suchánek, Jan Ščotka, David Šesták.

Útočníci:
Jakub Černý, František Gerhát, Martin Hanzl, Martin Havelka, Viktor Hübl, Peter Jánský, Josef Jícha, Ondřej Jurčík, František Lukeš, Tomáš Matoušek, Juraj Mikúš, Jan Myšák, Jakub Petružálek, Ivan Řehoř, Michal Trávníček, David Tůma, Lukáš Válek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz