Svaz uhradí druholigovým klubům náklady na rozhodčí

Foto: Vlastimil Malina, vasilm.rajce.idnes.cz

5. srpna 10:11

Adam Bagar

Výkonný výbor Českého hokeje rozhodl, že klubům druhé ligy uhradí v nadcházejícím ročníku 2021/22 náklady na hlavní a čárové rozhodčí.

Fanshop národního týmu

„Přihlédl přitom mimo jiné k tomu, že na uvedené kluby se v minulosti nevztahovaly vládní kompenzace ztrát způsobených pandemií a určené pro účastníky profesionálních soutěží,“ píše se v tiskové zprávě.

Ve třetí nejvyšší soutěži se představí 24 týmů, rozdělených geograficky do tří osmičlenných skupin. Nováčky jsou Letňany, jež ve skupině Sever nahradí Trutnov, a po zisku licence od Znojma i béčko Komety.

Rozpis skupiny Sever »
Rozpis skupiny Jih »
Rozpis skupiny Východ »

Základní část druhé ligy odstartuje 18. září a potrvá do 26. února, každý s každým se utká celkem šestkrát. Dva nejhorší týmy sestoupí do kraje, naopak vítěz soutěže se v baráži porve o účast v Chance lize.

Složení skupin v sezoně 2021/22

Sever:
HC Draci Bílina, MOSTEČTÍ LVI, HC Děčín, HC Vlci Jablonec nad Nisou, BK Nová Paka, HC Wikov Hronov, HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, HC Letci Letňany.

Jih:
IHC Králové Písek, HC Tábor, BK Havlíčkův Brod, HC Kobra Praha, HC Řisuty, HC Příbram, SHC Klatovy, HC Stadion Cheb.

Východ:
SKLH Žďár nad Sázavou, HC Kometa Brno ''B'', SHK Drtiči Hodonín, HHK Velké Meziříčí, HC Bobři Valašské Meziříčí, HK Opava, HK Nový Jičín, HC ISMM Kopřivnice.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz