Světový víkend dívčího hokeje se hlásí o slovo! Hostí ho Poruba a Teplice

Foto: Karel Švec, Český hokej

Po roční pauze, kdy se kvůli koronavirové pandemii nekonal, je tady zpátky Světový víkend ženského hokeje. Tradiční akce určená děvčatům má letos na programu svůj jubilejní desátý ročník. V Česku se koná ve dnech 16. a 17. října v Porubě a na stadionu v Teplicích.

Fanshop národního týmu

Cíl celosvětového projektu? Ten je jasný – přitáhnout k dívčímu hokeji další děti a obecně šířit dál myšlenku ženského hokeje.

Děvčata mají možnost seznámit se se základními hokejovými dovednostmi v pozitivním a bezpečném prostředí, dozvědět se o příležitostech, kde hrát lední hokej, zjistit, co znamená sportovní chování, fair play či týmová práce a v neposlední řadě poznat nové přátele.

V Česku je akce na programu na dvou místech. V sobotu 16. října od 9.30 hodin si dívky mohou hokej vyzkoušet na zimním stadionu v Porubě. Zábavný a tréninkový program se uskuteční také v Teplicích, kde se tato akce pod hlavičkou Českého hokeje koná v neděli 17. října od 11.30 hodin.

Akce je určena pro všechny dívky do 14 let, které se mohou registrovat na e-mailu vyber15@czehockey.cz.

Holky, pojďte hrát hokej!

Podívejte se na předchozí akce

Rukofotbal aneb Když se holky baví na ledě

Biatlon na ledě! I tak se bavily hokejistky v Lovosicích

Sedmý víkend dívčího hokeje v Česku

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz