Svoboda dohraje sezonu v Chance lize: Ve Znojmě jsme museli skončit

Foto: hcorli.cz

Zkušený útočník Tomáš Svoboda dohraje sezonu v prvoligových Litoměřicích, klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

33letý hokejista pomohl svému mateřskému klubu už v prosinci. Pak se měl vrátit do Znojma, jenže druhá liga se s velkou pravděpodobností nerozběhne. A tak si plácl s Litoměřicemi.

„Každý asi zná současnou situaci. Vzhledem k tomu, že se druhá liga letos nejspíš nerozjede, museli jsme ve Znojmě všichni skončit a hledat si jiné angažmá,“ sděluje Tomáš Svoboda.

„Řešil jsem nějaké možnosti, ale Litoměřice mi dávaly největší smysl. Narodil jsem se tu, mám ke klubu vztah a byl o mě zájem. To jsou asi hlavní důvody toho, že se vracím,“ dodává.

„Řešil jsem nějaké možnosti, ale Litoměřice mi dávaly největší smysl. Narodil jsem se tu, mám ke klubu vztah a byl o mě zájem.“

Svoboda prožívá zvláštní sezonu. Začal ji u Orlů, kterým pomohl osmi body v pěti zápasech, dalších osm duelů přidal v extralize za Kometu a dvakrát naskočil v Chance lize za Stadion.

Litoměřice v něm získávají zkušenosti do ofenzivy, vždyť má na kontě starty v QMJHL či v EBEL a mezi tuzemskou elitou 549 utkání za Slavii, Brno, Vítkovice, Plzeň, Pardubice a Chomutov.

Soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankář:
Adam Beran, Tomáš Král.

Obránci:
Jan Výtisk, Jan Holý, Jiří Jebavý, Patrik Marcel, Ondřej Baláž, Jiří Háva, Jakub Černohorský, Vladimír Kremláček.

Útočníci:
Matěj Beran, Martin Procházka, Peter Jánský, Patrik Miškář, Marek Berka, Ondřej Damašek, Michal Daniel, Josef Jícha, David Jindra, Petr Moravec, Tomáš Bernat, Dominik Soukup, Lukáš Stehlík, Přemysl Svoboda, Jakub Konečný, Tomáš Urban, Lukáš Pajer, Tomáš Svoboda.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz