Syn slavného cyklisty je v Přerově. Za Zubry bude hrát zlínský Padrnos

Foto: hokejprerov.cz

18. června 2018, 8:20

Adam Bagar

K devíti prvoligovým startům z předchozích dvou sezon letos přidá další. Mladý bek Martin Padrnos bude v ročníku 2018-19 hostovat v Přerově, naopak do extraligového Zlína má vyřízeny střídavé starty. Zubři o tom informují na svých oficiálních webových stránkách.

Jágr Chance liga

Před začátkem přípravy uplatnili ve Zlíně na dvacetiletého obránce opci. "A poté se dohodli s Přerovem, že ten převezme mou smlouvu a začnu v jeho týmu," popisuje Padrnos, jenž už má s druhou nejvyšší soutěží zkušenosti. Premiéru prožil v sezoně 2016-17, v uplynulém ročníku zapsal dalších osm startů.

"Doufáme, že prokáže, co do něj vkládáme, a bude pevným článkem sestavy."

"Martin u nás už loni ukázal, že má velký potenciál. Dá se s ním pracovat do budoucna. Už se zařadil do našeho kádru a měl by tady působit celou sezonu. Doufáme, že prokáže, co do něj vkládáme, a bude pevným článkem sestavy," hlásí k angažování Martina Padrnose sportovní manažer Pavel Hanák.

Mladý zadák zasáhl už také do čtrnácti extraligových utkání, ale nejvíc toho odehrál za juniory Zlína. "Mezi juniorským a chlapským hokejem je velký rozdíl. Junioři jsou taková lítaná, je to rychlejší. U mužů je to víc o taktice, hledají se jinačí prostory pro přihrávku a podobně," hlásí nositel slavného jména.

Cyklistika mě jako malého nikdy moc netáhla

Jeho otcem je známý český silniční cyklista, vítěz Závodu míru a účastník Tour de France Pavel Padrnos. "Cyklistika mě ale jako malého nikdy moc netáhla. Vždycky jsme ji měla doma, takže jsem to nepotřeboval dělat závodně. Věnoval jsem se dalším sportům a zůstal u hokeje," líčí obránce Martin Padrnos.

Cyklistiku však úplně nezavrhl. "Teď momentálně mě hrozně chytla, takže si tímto způsobem doplňuju hokejovou letní přípravu," prozrazuje na závěr mladík, který by rád dostal v Přerově víc prostoru než ve Zlíně a zároveň se v průběhu sezony podíval také do extraligy, kam má vyřízeny střídavé starty.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz