Systém kvalifikace o 2. ligu: Co stačí Českému Těšínu a Lounům k postupu?

Foto: Facebook HC Wolves Český Těšín

3. dubna 15:09

Adam Bagar

Blíž k postupu do druhé ligy mají po prvních zápasech Český Těšín a Louny, jasno bude už v sobotu, kdy jsou na programu odvety. V jakém případě dojde na prodloužení? Kluby o tom informoval ředitel oddělení řízení soutěží Antonín Vansa.

NHL 20

Tím, že se série hrají jen na dvě utkání, panovaly kolem postupového klíče určité nejasnosti. Ale ty už jsou pryč. Rozhoduje celkové skóre z obou zápasů. Jenom pro připomenutí – Český Těšín doma porazil Jindřichův Hradec 5:2 a Louny přetlačily Novou Paku 4:3.

Slezané tak získají právo účasti ve druhé lize i v případě porážky o dvě trefy, Severočechům pak stačí remíza. Vajgar bude po základní hrací době slavit, pokud vyhraje o čtyři a více branek, Východočeši ideálně potřebují před svými fanoušky vyhrát aspoň o dva góly.

V případě vítězství Jindřichova Hradce o tři branky či Nové Paky o gól, určí postupujícího až pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy. Odvety jsou na programu v sobotu, od 17 hodin se bude hrát v Nové Pace a od 18:30 na ledě Jindřichova Hradce.

Odvety kvalifikace o druhou ligu

Sobota 6. dubna:
17:00 BK Nová Paka – HC Slovan Louny
18:30 HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Wolves Český Těšín

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz