Tábor našel generálního partnera. Cílem pro další sezony bude postup!

Foto: hctabor.com

Druholigový Tábor získal silného sponzora: společnost C-Energy Planá. „S tak silným partnerem v zádech bychom si v dohledné době rádi splnili přání, které tu dlouhodobě máme. To znamená probojovat se do vyšší soutěže,“ hlásí na táborském webu manažer Miroslav Volena.

Chance liga na Hokejka TV

Tábor pravidelně patří k nejnavštěvovanějším týmům ve druhé lize. Letos chodilo na zápasy Kohoutů v průměru fantastických 1 090 diváků. 

Nyní si díky novému sponzorovi může dělat zálusk na návrat do profesionální Chance ligy, kde Tábor naposledy působil v sezoně 2010/2011.

Spolupráce Kohoutů s C-Energy Planá bude dlouhodobá. „Podpis dohody korunoval naši snahu přivést do klubu k městu Tábor dalšího významného partnera. Jsme moc rádi, že se nám to podařilo,“ těší Volenu.

„Podpis dohody korunoval naši snahu přivést do klubu k městu Tábor dalšího významného partnera."

Příchod nového sponzora je o to cennější, že ekonomiku zasáhly následky opatření proti koronaviru a rozpočty hokejových týmů se plní ještě obtížněji než dřív. 

„C-Energy je spolehlivým dodavatelem energií v táborské aglomeraci pro obyvatele a průmyslové podniky," říká jednatel společnosti Ivo Nejdl. „Současně cítíme odpovědnost vůči regionu, která se odráží v dlouhodobé podpoře sociálně slabých, kultury, sportu a ochraně životního prostředí. Věříme, že jako generální partner kohoutů dodáme novou energii také táborskému hokeji.“ 

Tábor v minulé sezoně skončil na druhém místě skupiny Střed, letos může patřit k favoritům. Jasným adeptem na postup jsou ale Orli Znojmo, od kterých se ve 2. lize čeká dominance, jakou tato soutěž ve své historii ještě nezažila.

Pravděpodobné složení jednotlivých skupin

Sever: MOSTEČTÍ LVI, HC Draci Bílina, HC Děčín, HC Vlci Jablonec, HC Řisuty, BK Nová Paka, HC BAK Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové.

Jih: HC Stadion Cheb, SHC Klatovy, IHC Králové Písek, HC David servis České Budějovice, HC Tábor, HC Příbram, HC Kobra Praha, BK Havlíčkův Brod.

Východ: HC Orli Znojmo, SHK Hodonín, HHK Velké Meziříčí, HC Bobři Valašské Meziříčí, HC Slezan Opava, HK Nový Jičín, HC ISMM Kopřivnice, SKLH Žďár nad Sázavou.

Foto: hctabor.com

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz