To je srdcař! Slávistický kapitán přidá v klubu už sedmnáctý rok

Foto: David Vošický, hc-slavia.cz

Po odchodech Tomáše Šmerhy, Marka Ryzáka a Aleše Furcha hlásí na Slavii také další podpis. A hodně důležitý, minimálně ještě jednu sezonu v Edenu přidá kapitán Jan Novák. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Honza je obrovská osobnost našeho klubu, lídr, který si odvádí svoji práci na ledě i mimo něj. Vnímám, že jako kapitán má velký přínos i v komunikaci s fanoušky, a jsme moc rádi, že přijal naši nabídku na pokračování,” říká sportovní manažer klubu Jiří Veber.

41letý Jan Novák debutoval v áčku už v roce 1997. Od té doby za Slavii sehrál 803 utkání, nasbíral v nich 303 bodů za 77 branek a 226 nahrávek. Teď sedmý nejproduktivnější hráč historických klubových tabulek vstoupí v klubu už do své sedmnácté sezony.

„Slavia je moje srdcová záležitost a odehrát za ni jakýkoliv zápas je pro mě ctí. Už se těším na další spolupráci a novou sezonu,” pokyvuje zkušený obránce, který stále patří k oporám mužstva. V uplynulé sezoně byl dokonce vyhlášen 26. nejlepším hráčem ligy.

Kapitán sešívaných z posledních tří sezon je už dvanáctým hráčem na týmové soupisce, v obraně se zařadil po bok Tomáše Dudy, Tadeáše Hejdy a Dominika Valíka. Vedení odkrylo i ztráty, loučí se zadák Marek Ryzák i útočníci Tomáš Šmerha a Aleš Furch.

Potvrzení hráči HC Slavia Praha pro příští ročník

Brankáři:
Roman Málek, Martin Michajlov.

Obránci:
Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Jan Novák, Dominik Valík.

Útočníci:
Jiří Doležal, Dávid Kohút, Filip Kuťák, Martin Ondráček, David Šteiner, Filip Vlček, Daniel Vrdlovec.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz