To se jen tak nevidí! Brankář Hrachovina se porval s Kanaďanem Hollandem

V utkání Pardubic s Libercem (1:4) se po konci druhé třetiny strhla hromadná mela, která přinesla i málo vídanou bitku gólmana s hráčem. V hlavních rolích? Dominik Hrachovina a Rhett Holland!

partneři českého hokeje

Všechno odstartoval Tomáš Rolinek dohráním Ronalda Knota, ale podle rozhodčích to bylo v pořádku. Nelíbila se jim až následná odplata Ladislava Šmída a především jednání brankáře Dominika Hrachoviny, jenž se pustil do domácího obránce Rhetta Hollanda.

Kanaďan se zpočátku nechtěl rvát, ale nakonec přece jen gólmanovi uštědřil pár ran a shodil jej na led, kde netradiční bitka pokračovala. Oba bijci vyfasovali od Reného Hradila a Adama Kiky menší tresty za hrubost, stejně jako liberecký vytrvalec Ladislav Šmíd.

Pardubice tak začínaly třetí třetinu televizního utkání přesilovkou, přesto trenér Milan Razým nebyl s rozhodnutím rozhodčích spokojený. Zdálo se mu, že Hrachovina udeřil Hollanda také vyrážečkou, za což se automaticky dává trest na pět minut a do konce utkání.

Výsledek utkání 48. kola

HC DYNAMO PARDUBICE – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 25. Vondrka (Poulíček, S. Zacharčuk) – 10. L. Hudáček (M. Zachar), 53. Ordoš (Graborenko, Krenželok), 54. L. Hudáček (Bulíř, Jelínek), 58. Ordoš (Krenželok, Jelínek).
Rozhodčí: Hradil, Kika – Ganger, Klouček.
Vyloučení: 5:4.
Využití: 0:1.
Střely na branku: 21:26.
Diváci: 8 535.
Nejlepší hráči: Patrik Poulíček – Libor Hudáček.
HC Dynamo Pardubice: Kantor – Mikuš, J. Zdráhal, S. Zacharčuk, J. Kolář, T. Voráček, Holland – Vondrka, R. Kousal, Tybor – Mandát, Poulíček, Svačina – Kusý, Harju, Látal – Blümel, Rolinek, Paulovič. Trenéři: Razým, Mikeska a Čáslava.
Bílí Tygři Liberec: Hrachovina – Šmíd, Knot, Derner, Graborenko, Kolmann, T. Hanousek – M. Zachar, L. Hudáček, Ordoš – Marosz, Bulíř, A. Musil – L. Krenželok, P. Jelínek, J. Vlach – Rychlovský, Šír, Valský. Trenéři: P. Augusta a Jiří Kudrna.

Sestřih utkání

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz