TOP 100 hráčů sezony: Daniel Špaček (81. místo)

Foto: Kateřina Kundertová

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 81. místě se umístil Daniel Špaček (HC Benátky nad Jizerou).

partneři českého hokeje

Daniel Špaček je hokejista, kterého by chtěl ve svém týmu každý trenér. Je to spolehlivost sama. Nedělá zbytečné fauly, má pro hru zaujetí, je pravým lídrem a k tomu dává i góly.

Můžete ho využít při všech situacích: v přesilovkách, na oslabení, na nájezdy... Když chcete v posledních minutách vyrovnat, nebo když naopak chcete udržet těsné vedení, tak tam prostě dejte Špačka.

O tom, že má i ve 34 letech stále co nabídnout, svědčí i jeho šestnáct letošních startů za Liberec. Na farmě v Benátkách pak odehrál celkem 48 utkání.

S patnácti góly byl třetím nejlepším střelcem svého týmu a se 33 body jeho třetím nejproduktivnějším hráčem. Kromě toho byl nejvytíženějším útočníkem Benátek (19:40).

Zároveň měl nejlepší poměr (54%) vstřelených a obdržených gólů (36:31) v rámci svého mužstva během rovnovážného stavu. 

Kdyby sezona předčasně neskončila, Špaček by touto dobou pravděpodobně bojoval s Libercem o extraligový titul. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz