TOP 100 hráčů sezony: Darby Llewellyn (69. místo)

Foto: Kateřina Kundertová

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 69. místě se umístil Darby Llewellyn (Piráti Chomutov).

partneři českého hokeje

Když tuzemské kluby oznamují posily ze zámoří, stalo se zvykem, že používají fráze jako chceme zvýšit důraz, potřebujeme dravost, agresivitu...

Leckdy se týmy spálí.

Darby Llewellyn ale výše zmíněné prvky do chomutovské hry skutečně vnesl. Pro Chance ligu byl oživením, někdy se rval i doslova. Dokonce vyhrál bitku nad obávaným Michaelem Foltýnem.

Jeho hra prostě měla šťávu!

Navíc měl i parádní statistiky. V 54 zápasech nasázel osmnáct gólů, víckrát se z Pirátů trefil už jen Petr Stloukal. Výbornou práci odváděl v oslabení, které měli Severočeši nejúspěšnější v lize.

Nezaostával ani při hře 5 na 5, kde byl celkem u 33 vstřelených a jen u 22 inkasovaných branek. V závěru sezony se navíc uklidnil a vyvaroval se zbytečných faulů.

Good job, Darby!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz