TOP 100 hráčů sezony: Jiří Fronk (56. místo)

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 56. místě se umístil Jiří Fronk (HC Dukla Jihlava).

Chance liga na Hokejka TV

Fronk se do Česka vrátil v létě po rozpačité sezoně v zahraničí. Loni totiž vystřídal hned tři kluby: hrál ve druhé německé lize, v tamější třetí nejvyšší soutěži a ročník dokončil atypicky v Itálii.

Sázka na Jiřího Fronka se nakonec pro Jihlavu proměnila v jackpot. 

Fronka byl díky skvělému pohybu plný led. Dojem z jeho hry byl parádní, navíc ho podpořil i skvělými statistikami.

S 21 góly byl druhým nejlepším střelcem Jihlavy.

Se 41 body skončil v týmové produktivitě na třetím místě. Navíc hned 37 z jeho 41 bodů bylo primárních (pro srovnání Tomáš Čachotský měl jen o jeden primární bod víc).

Fronk byl opravdu hodně vidět, na branku vystřelil celkem 155x (2. v týmu) a dal čtyři vítězné góly. K tomu odváděl dobrou práci v oslabení, kde byla Dukla druhá nejlepší v soutěži.

Fronk jako centr vedl třetí formaci, na křídle u něj často nastupoval mladičký Tomáš Chlubna. Právě Fronk byl mozkem svojí lajny.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz