TOP 100 hráčů sezony: Ondřej Buchtela (79. místo)

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 79. místě se umístil Ondřej Buchtela (HC Benátky nad Jizerou).

partneři českého hokeje

Jen tři jiní obránci dali v Chance lize víc branek než Ondřej Buchtela. Benátecký mladíček, který v létě přišel do liberecké organizace z Chomutova, skóroval hned devětkrát.

K tomu získal šestnáct asistencí, takže s 25 body patřil mezi patnáct nejproduktivnějších obránců soutěže.

Byly zápasy, kdy ukázal obrovský potenciál. Například ve třetím kole na ledě Jihlavy předvedl fantastický výkon a blýskl se třemi body (2+1).

Že si věří, dokazoval i dál. Takhle například rozhodl nájezdy proti Sokolovu Forsbergovou kličkou ↓

Dvacetiletý bek hrál výborně na obou koncích kluziště. V rovnovážném stavu byl u 39 vstřelených a u 36 inkasovaných branek. Kladný poměr měl jako jediný z benáteckých obránců.

Liberec si libuje, na farmě mu vyrůstá zajímavý hráč, který třeba už v příští sezoně může stabilně nastupovat v extralize. Připomínáme, že je Buchtelovi teprve dvacet let a už se zařadil mezi nejlepší prvoligové beky.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz