TOP 5 posil Třebíče

Pro Horáckou Slavii bylo na jaře klíčové, aby udržela opory z poslední sezony. To se bez výjimek podařilo. Na přestupovém trhu proto moc aktivní není. Několik nových tváří ale přece jen šanci dostane.

Chance liga na Hokejka TV

Jan Mičán (G, 20 let)

Minulá sezona: Příbram, 22 zápasů (11 výher, 2,94 G/Z)

Jednou z nejdůležitějších otázek, které je před startem Chance ligy potřeba zodpovědět, je budoucnost Ondřeje Kacetla. Kam tento gólman zamíří z Komety na střídavé starty? Pokud do Třebíče, byla by to pro Horáckou Slavii pořádná bomba. Každopádně zatím se zdá, že dvojici s Pavlem Jekelem vytvoří mladíček Jan Mičán. Prošel mládeží Sparty a loni sbíral první zkušenosti mezi muži, když pomohl Příbrami k výborné nováčkovské sezoně.

Vojtěch Doktor (O, 20 let)

Minulá sezona: jun. České Budějovice, 38 zápasů (5+12)

Pomohl českobudějovickému dorostu k titulu, zahrál si na mistrovství světa do osmnácti let... Jenže po životní sezoně přišly velké zdravotní komplikace. Kariéra Vojtěcha Doktora se proto zastavila. Nyní by mohl dostat první větší šanci mezi muži. Do Třebíče podobně jako Mičán přišel na zkoušku.

Ondřej Ševčík (O, 21 let)

Minulá sezona: Hodonín, 41 zápasů (6+8)

Štaci v Třebíči bere jako velkou výzvu a je dost motivovaný. Podobně jako Doktor má i Ševčík zážitky z mládežnických reprezentací. Kromě toho strávil dva roky ve Švédsku. Nyní nastává čas, aby na sebe pořádně upozornil i mezi dospělými.

Marek Laš (Ú, 33 let)

Minulá sezona: Olomouc, 14 zápasů (1+1)

Klíčový muž pro třebíčský útok. Laš hrál za Třebíč už v závěru uplynulé sezony a po jeho příchodu se Horácká Slavia okamžitě zvedla. I když nebyl úplně zdravotně fit, sbíral bod na zápas a s ním na ledě nedostávala Třebíč góly. Teď stráví v rodné Třebíči celý ročník. Zařadí se k největším osobnostem Chance ligy, vždyť o patro výš odehrál přes 400 utkání.

Václav Krliš (Ú, 24 let)

Minulá sezona: Ústí nad Labem, 21 zápasů (4+5)

Horácká Slavia přivedla na zkoušku několik hráčů a Krliš je z nich jednoznačně nejprověřenějším jménem. V Chance lize sice nikdy nebyl rozdílovým hráčem, ve třetí či čtvrté formaci ale vždy odváděl dobrou práci. Jak ve Slavii, tak v Ústí. Má šikovné ruce, dobrý pohyb. Určitě má potenciál ukázat ještě víc než v předešlých sezonách.

Aktuální kádr SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Jan Mičán.

Obránci: Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka, Ondřej Ševčík, Michal Furch, Lukáš Zukal, Vojtěch Doktor.

Útočníci: Marek Laš, Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Matěj Psota, Ladislav Bittner, David Michálek, Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Josef Podlaha, Matěj Kořenek, Zdeněk Vedral, Patrik Mojdl, Václav Krliš, Jakub Planý, Ondřej Vaculík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz