Třebíč buduje základ týmu. Koho už má na soupisce?

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Horácká Slavia představila první jména v kádru pro nadcházející sezonu. Pokračují mimo jiné kapitán Václav Čejka, produktivní obránce Šimon Szathmáry či klubový rekordman Lukáš Nedvídek.

Nový fanshop

Už teď je jisté, že zůstávají také zadák Lukáš Hort a forvardi Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec a Matěj Psota. „Tým pro novou sezonu stavíme tak, aby byl co nejvíce pospolu," hlásí na klubovém webu sportovní manažer Radek Novák.

Nedvídek i Szathmáry prožili životní rok a Třebíč na ně logicky uplatnila opci. 

Centr Nedvídek, předsezonní posila ze Slavie, vytvořil klubový rekord v počtu bodů za základní část: v 54 zápasech se blýskl 24 góly a 26 asistencemi. 

Drobný bek Szathmáry přišel do Třebíče až v průběhu sezony z Kadaně. Nakonec za ni stihl 41 utkání a zazářil 31 body (8+23). Ač jde o obránce, byl nejproduktivnějším hráčem v přesilovkách v rámci celé Chance ligy. Až za ním skončili Tomáš Divíšek, Jan Kloz nebo Antonín Pechanec. Zároveň byl druhým nejproduktivnějším zadákem základní části.

Novou roční smlouvou s následnou opcí si Horácká Slavia pojistila mladého útočníka Roberta Havláta. „Robert v sezoně výkonnostně rostl," těší Nováka. Havlát od Nového roku sehrál za Třebíč čtrnáct zápasů a získal deset bodů.

Nadále probíhají jednání s dalšími hráči. „Fanoušky budeme informovat," slíbil Novák. Už dříve Třebíč oznámila, že pokračují oba trenéři: Martin Sobotka s Jaroslavem Barvířem.

Horáckou Slavii čeká 23. sezona v první lize – je nejdéle nepřetržitě působícím týmem soutěže. V právě skončeném ročníku skončila desátá. 

Tvořící se soupiska Horácké Slavie pro příští sezonu

Brankáři:

Obránci: Václav Čejka, Lukáš Hort, Šimon Szathmáry.

Útočníci: Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota.

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz