Třebíč po tragické události opět trénuje. Klub řeší těžkou situaci

Foto: Jiří Koutník, hstrebic.cz

Po náhlém úmrtí hlavního trenéra Radka Nováka (†47) dostali třebíčští hokejisté týden volno. Od čtvrtka už ale opět trénují pod vedením asistenta Jaroslava Barvíře.

partneři českého hokeje

Poslední rozloučení s Radkem Novákem proběhlo ve středu. Na pohřeb dorazili kromě hráčů třeba jihlavský jednatel Bedřich Ščerban nebo třebíčské ikony Michal Mikeska s Tomášem Zelenkou.

„Chtěli bychom ještě jednou poděkovat všem, kteří dorazili na poslední rozloučení, i těm, kteří Radkovi věnovali tichou vzpomínku," vzkazuje Třebíč na svém webu.

Pietní místo před KHNP Arénou, kde se hromadí svíčky a věnce, zůstane do neděle.

Foto: hstrebic.cz

Radek Novák byl nejen hlavním trenérem, ale současně i sportovním manažerem. Kdo teď tyto funkce převezme? „V příštím týdnu budeme veřejnost informovat o dalších krocích spojených s vývojem Horácké Slavie. Ať už z pohledu vedení klubu, potažmo prvního týmu mužů," píše se na stránkách hstrebic.cz.

Třebíčští hokejisté každopádně od čtvrtka zase společně trénují. „Kluci jsou skvělá parta. I v době, kdy měli volno, se individuálně scházeli a trénovali," uvedl na klubovém webu asistent trenéra Jaroslav Barvíř. „Takže teď v podstatě jen navazujeme na to, co už jsme začali."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz