Třebíč rozšiřuje soupisku: přicházejí Milfait, Jícha a Bureš

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

V třebíčské sestavě se mohou nově objevit tři útočníci z druhé ligy: havlíčkobrodský Jan Milfait (na fotce) a žďárské opory Lukáš Jícha s Lukášem Burešem.

Nový fanshop

„Všichni byli dopsáni na soupisku ve formě střídavých startů," řekl pro hstrebic.cz sportovní manažer Radek Novák.

Šestadvacetiletý Milfait už v Třebíči působil během sezony 2016/2017 – tehdy získal ve 49 utkáních sedmnáct bodů. V letošním ročníku odehrál za Havlíčkův Brod sedm zápasů s bilancí 4+5.

S první ligou už má poměrně dost zkušeností i Jícha, někdejší forvard Jihlavy, s kterou v roce 2017 slavil postup do extraligy. Důrazný forvard letos nastupuje za Žďár nad Sázavou, kde v sedmi zápasech třikrát skóroval a přidal čtyři asistence.

Pro čtyřiadvacetiletého Bureše by byl případný start za Třebíč jeho premiérou v Chance lize. Tuto sezonu začal skvěle: po sedmi utkáních má už dvanáct bodů (2+10).

Širší soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda, Lukáš Dostál, Karel Vejmelka.

Obránci: Vlastimil Bilčík, Vladimír Brož, Václav Čejka, Roman Čermák, Michal Furch, Lukáš Hort, Karel Nedbal, Radek Kučeřík, Dalimil Mikyska, Daniel Kowalczyk.

Útočníci: Jakub Čejka, Radim Ferda, Robert Havlát, Tadeáš Král, Silvester Kusko, Ondřej Malec, Lukáš Nedvídek, Matěj Novák, Lukáš Paták, Adam Raška, Vojtěch Střondala, Michal Vodný, Petr Kratochvíl, Jan Süss, Luboš Horký, Tomáš Mlynář, Radim Zohorna, Jan Milfait, Lukáš Bureš, Lukáš Jícha, Marek Škvrně.

Lukáš Bureš.

Lukáš Bureš. | Foto: Petr Nedvěd, hokejzr.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz