Třebíč se raduje z výrazné posily: vrací se obránce Nedbal

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Třiadvacetiletý obránce Karel Nedbal se nevešel do základní sestavy Pardubic a míří na hostování do Chance ligy. Stejně jako v předešlých dvou sezonách pomůže Horácké Slavii.

Chance liga na Hokejka TV

„Vrací se do známého prostředí. Uvolňujeme ho na hostování se střídavými starty zpět k nám," upřesnil sportovní manažer Dynama Jaromír Kverka. „Třebíč měla o Karla velký zájem. Budeme rádi, když bude hodně vytížený. Nadále je v kontaktu s naším mužstvem.“ 

V prvoligovém ročníku 2017/2018 Nedbal zářil. Jeho část sice vynechal kvůli zranění, i tak ale stihl 17 bodů (8+9) ve 38 zápasech.

V uplynulé sezoně pak rovněž získal 17 bodů (5+12), tentokrát za 52 utkání. V závěru ročníku se pak vrátil do Dynama, za které sehrál jedenáct utkání (bez bodu).

Třebíčská obrana nyní vypadá opravdu zajímavě: kromě Nedbala mohou trenéři využít třeba kapitána Václava Čejku, loni druhého nejproduktivnějšího beka soutěže Šimona Szathmáryho a v elitního obránce Chance ligy pak vyspěl Lukáš Forman.

Aktuální soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Lukáš Forman, Jakub Jenáček, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek, Martin Padrnos, Karel Nedbal.

Útočníci: Michal Vodný, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Martin Šťovíček, David Michálek, Ondřej Malec, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Robert Havlát, Jakub Čejka, Jan Václavek, Tomáš Havránek, Filip Jirásek, Josef Podlaha, Michal Matiaško.

Karel Nedbal.

Karel Nedbal. | Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz