Třebíč vítá dvě staronové posily z Komety

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Do úvodního zápasu sezony proti Českým Budějovicím nasadí Horácká Slavia i dvě posily last-minute: z Komety přicházejí obránce Dalimil Mikyska (na fotce) a útočník Petr Kratochvíl.

HokejkaTV

Mikyska přidá v Třebíči už svoji čtvrtou sezonu. Postupně se vypracoval ve výborného beka, který je platný v defenzivě i ofenzivě. V uplynulém ročníku Chance ligy naskočil do 26 utkání (0+4). Osmkrát startoval za Kometu a zahrál si i na juniorském mistrovství světa.

Kratochvíl zaujal především v sezoně 2017/2018, kdy se blýskl devíti góly. V uplynulém ročníku se jeho statistiky zhoršily: po 42 zápasech měl bilanci 2+11. V Kometě loni dostal šanci v osmi zápasech.

Třebíč tedy nadále pokračuje ve spolupráci s Kometou, byť už nebude tak úzká jako v minulosti. Horácká Slavia se snažila sestavit tým, který je soběstačný. Výpomoc od Dalimila Mikysky a Petra Kratochvíla se ale hodí: oba můžou patřit k výrazným postavám mužstva.

Soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Lukáš Forman, Jakub Jenáček, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek, Martin Padrnos, Karel Nedbal, Adam Rutar, Dalimil Mikyska.

Útočníci: Michal Vodný, Denis Kusý, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Martin Šťovíček, David Michálek, Ondřej Malec, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Robert Havlát, Jan Václavek, Tomáš Havránek, Josef Podlaha, Petr Kratochvíl.

Změny v kádru

Příchody: Jakub Jenáček (O, Vsetín), Martin Padrnos (O, Poruba), Adam Rutar (jun. Olomouc), Denis Kusý (Ú, Pardubice), Martin Šťovíček (Ú, Ústí nad Labem), David Michálek (Ú, Havlíčkův Brod), Tomáš Havránek (Ú, Karlovy Vary), Jan Václavek (Ú, Zlín), Josef Podlaha (Ú, jun. Olomouc).

Odchody: Vladimír Brož (O, Ústí nad Labem), Vlastimil Bilčík (O, Gdaňsk, POL), Silvester Kusko (Ú, Kometa), Vojtěch Střondala (Ú, Litoměřice), Jan Süss (Ú, Přerov), Matěj Novák (Ú, Prostějov), Tomáš Mlynář (Ú, Hodonín), Marek Škvrně (Ú, ?), Jakub Čejka (Ú, Šumperk).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz