Třebíč zkusí svého odchovance. Kde chce ještě posílit?

Foto: hstrebic.cz a Ronald Hansel, Juniorský hokej

Horácká Slavia se chystá na sezonu v azylu. Už teď nemá vůbec špatný kádr – doplnit ale bude chtít určitě obranné řady. V srpnu se připojí i hráči na zkoušku.

„Kostra týmu, která byla v posledních letech úspěšná, prakticky zůstala," naráží hlavní kouč David Dolníček pro hstrebic.cz například na pokračování Martina Dočekala, největšího lídra. 

Novými posilami jsou Tomáš Svoboda, Vítězslav Brož a Jakub Stehlík (ten už v Třebíči působil na střídavé starty).

„A ukáže se odchovanec Tomáš Jaša, který prošel pardubickou juniorkou. Na tuto část sezony jsme s kádrem spokojeni," libuje si legenda první ligy. Jaša byl v uplynulé sezoně pátým nejproduktivnějším hráčem pardubické juniorky (14+21). 

? Rozhovor s Davidem DOLNÍČKEM o mnoha zajímavých tématech ✅

Zveřejnil(a) Horácká Slavia Třebíč dne Pondělí 24. června 2024

„Hráčský trh sledujeme. V srpnu nás doplní nějací hráči na try-out. Potřebujeme ještě doplnit tým zejména v obraně, ale objeví se i útočníci, především mladí kluci," avizuje třebíčský trenér. 

Šanci nakouknout do áčka má například místní odchovanec Tadeáš Kuba, další mladí hráči se připravují ve Velkém Meziříčí. 

„Hráčský trh sledujeme. V srpnu nás doplní nějací hráči na try-out. Potřebujeme ještě doplnit tým zejména v obraně, ale objeví se i útočníci, především mladí kluci."

Cíle budou jasné – opět se dostat do play off. „A pokud to půjde, chceme do týmu zapracovat nějaké mladé hráče." 

Jak již bylo mnohokrát řečeno – Třebíč rekonstruuje svůj stadion a následující ročník odehraje v azylu v Moravských Budějovicích. Pro nové trenéry Davida Dolníčka a Romana Erata to tak bude o to větší výzva. 

„Poctivou hru dozadu budeme vyžadovat i nadále. Do stylu hry ale určitě promluví i menší rozměry hřiště v Moravských Budějovicích. Něco v hlavě máme, uvidíme, jak to hráčům sedne," zakončuje Dolníček. 

Tvořící se kádr SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Jan Mičán, Ondřej Bizoň, Ondřej Málek.

Obránci: Miha Štebih, Antonín Bořuta, Michal Furch, Petr Vodička, Jakub Stehlík.

Útočníci: Tomáš Svoboda, Matěj Psota, Ladislav Bittner, Martin Dočekal, David Michálek, Radim Ferda, Michal Vodný, Jakub Malý, Vítězslav Brož, Matyáš Svoboda, David Michalčuk, Tomáš Jaša.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz