Třebíči mohou pomoct brankář Langhamer a obránce Vágner

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Horácká Slavia dopsala na soupisku dva hráče z Tipsport extraligy: brněnského gólmana Marka Langhamera a karlovarského obránce Lukáše Vágnera.

Nový fanshop

„Oba mohou za Třebíč startovat, bude však záležet na dohodě a potřebách všech tří klubů, tedy Karlových Varů, Komety Brno a Horácké Slavie," stojí na webových stránkách účastníka Chance ligy.

Vágner hrál za Horáckou Slavii už v minulé sezoně – ve 39 zápasech získal patnáct bodů (6+9) a při bránění se nedopouštěl zbytečných chyb. Jeho výborných výkonů si všimla Energie, která ho po postupu přivedla do svého kádru.

Za Karlovy Vary letos sehrál deset utkání, v nichž jednou skóroval a na ledě trávil okolo třinácti minut. V posledních dvou kolech v sestavě chyběl.

Langhamer je brněnskou jedničkou, za Kometu letos odchytal osm utkání s úspěšností zákroků 91,63 %. Do Brna přišel v průběhu minulé sezony ze zámoří, kde si splnil sen v podobě startů v NHL za Arizonu. Objeví se skutečně v třebíčském dresu? V – dnes už – dávné minulosti (sezona 2010/2011) si v první lize zahrál za Chrudim.

Širší soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda, Lukáš Dostál, Karel Vejmelka, Marek Langhamer.

Obránci: Vlastimil Bilčík, Vladimír Brož, Václav Čejka, Roman Čermák, Michal Furch, Lukáš Hort, Karel Nedbal, Radek Kučeřík, Dalimil Mikyska, Daniel Kowalczyk, Šimon Szathmáry, Lukáš Vágner.

Útočníci: Jakub Čejka, Radim Ferda, Robert Havlát, Tadeáš Král, Silvester Kusko, Ondřej Malec, Lukáš Nedvídek, Matěj Novák, Lukáš Paták, Adam Raška, Vojtěch Střondala, Michal Vodný, Petr Kratochvíl, Jan Süss, Luboš Horký, Tomáš Mlynář, Radim Zohorna, Jan Milfait, Lukáš Bureš, Lukáš Jícha, Marek Škvrně.

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz