Trenérská změna v Hodoníně: Čechmánek skončil, přichází Dornič

Foto: Kateřina Juříková, hcporuba.cz

Od víkendu je definitivně jasno, že Drtiči z Hodonína budou nadále hrát druhou ligu. Teď klub hlásí trenérskou změnu. „Odvolán byl Roman Čechmánek, jeho nástupcem bude Ivan Dornič, který se k týmu připojí na úterním tréninku," uvedla na webu Drtičů předsedkyně klubu Jana Gajošová.

Nový fanshop

Roman Čechmánek vedl Hodonín od počátku listopadu loňského roku, kdy po porážce s Porubou 2:6 skončila u mužstva dvojice Stanislav Beťko – Jan Prčík. Olympijský vítěz z Nagana předtím působil u mládeže ve Valašském Meziříčí, kde byl také asistentem kouče prvního týmu.

„Je to hokejová osobnost, která má potřebné znalosti. Věřím, že přinese potřebný impulz. Vize je taková, že tady Čechmánek bude minimálně do konce sezony," řekla tehdy Jana Gajošová. Stalo se, teď ale v Hodoníně hlásí změnu.

V pondělí večer proběhlo jednání výkonného výboru klubu, na němž padlo rozhodnutí, že někdejší vynikající brankář už Drtiče koučovat nebude. „SHK Hodonín panu Čechmánkovi děkuje za jeho působení v klubu a přeje mu hodně štěstí v jeho další hokejové trenérské činnosti," doplnila Jana Gajošová na klubových stránkách.

Roman Čechmánek dosud trenérsky pracoval nejvýš u mužstev druhé ligy, v minulosti také působil jako kouč brankářů a mládeže ve Vsetíně. Někdejší gólman Los Angeles a Philadelphie řešil v osobním životě potíže s podnikáním, po krachu projektu s pivovarem skončil v insolvenci.

Hodonínské Drtiče nyní přebírá Ivan Dornič, jenž v minulosti pomáhal Vsetínu s postupem do nejvyšší soutěže. Bývalý československý reprezentant a dlouholetý útočník Slovanu Bratislava nebo Dukly Trenčín byl v minulé sezoně hlavním koučem Detvy. Předtím vedl Martin, Prievidzu, rakouský Feldkirch. V úvodu sezony 2009-10 stál na střídačce Havířova.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz