Trenérský štáb Dynama pro příští sezonu? Pardubice už mají jasno!

Foto: hcdynamo.cz

Hokejisty Pardubic povedou i v příští extraligové sezoně 2020/21 trenéři Milan Razým, Michal Mikeska a Petr Čáslava. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

Trenérská trojice začala na pardubické střídačce úřadovat 10. prosince a přes rozpačitý start nakonec dokázala Dynamo dostat ze dna tabulky a zachránit pro město nejvyšší soutěž, za což si vysloužila důvěru tamního vedení i pro následující ročník. „Jsem rád, že jsme se všichni společně domluvili. S Michalem a Petrem jsme si sedli a výborně fungujeme,” hlásí hlavní trenér Milan Razým.

„Trenéři zvládli cíl, který dostali od vedení při jejich nástupu, což byla záchrana nejvyšší soutěže pro Pardubice. Za to jim představenstvo klubu chce ještě jednou poděkovat. I z tohoto důvodu jsme rádi, že trenérské trio vyjádřilo ochotu nadále vest náš A-tým a přistoupilo na podmínky, které reflektují současnou situaci epidemii koronaviru,” říká člen představenstva klubu Dušan Salfický.

Pardubičtí hokejisté si nyní užívají zaslouženého volna. „V současné době mají hráči ještě tři týdny odpočinek, pak bychom měli začít jedenáctitýdenní letní přípravu. Čekáme, jak se bude situace vzhledem k opatřením dále vyvíjet, máme pro hráče připravené i individuální tréninkové plány,” prozrazuje 58letý Razým, jenž předtím vedl Litvínov, Slavii a Plzeň, s níž v roce 2013 slavil mistrovský titul.

Foto: hcdynamo.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz